Zapraszamy do współtworzenia Księgi Gości Polskiej Parafii na Lazurowym Wybrzeżu

W celu dodania wpisu prosimy o skorzystanie z poniższego formularza.
Prosimy o zachowanie podstawowych zasad netykiety.

608 odpowiedzi na “Księga Gości

1. Czy można zatrzymać się w miejscu przy kościele, wspólnocie katolickiej – chodzi mi o możliwość spędzenia kilku nocy w wakacje w domu pielgrzyma. Są takie miejsca?

2. Witam gorąco. Strona parafii jest bardzo pięknie i przejrzyście skonstruowana. Można się z niej bardzo dużo dowiedzieć na temat życia parafii. Serdecznie pozdrawiam 🙂

3. Bienvenue,

Je suis retraitée, soigneuse, non fumeuse, parlant FR-PL-NL et je cherche à louer, à partir de mars 2022, entre Cannes et Cagnes-sur-mer, pour résidence principale, avec domiciliation légale, un appartement de coin ou traversant, lumineux, avec fenêtre dans chaque pièce, deux à trois chambres, grande(s) terrasse(s), vue directement sur mer. Je ne possède pas d’animaux. Je suis solvable. Comme j’habite à l’étranger, je viens demander de l’aide auprès de la communauté polonaise de Nice. Je connais bien votre belle région.
    Prix mensuel maximum : 1.400 €.
    Je répondrai uniquement aux offres avec adresse et identité vérifiables.
    Je n’envoie pas de documents ni d’argent.
    Je viendrai sur place en décembre 2021, avec d’excellentes références.
    Immense merciiiiii.

4. Dobry wieczór. Z miłą chęcią wróciłbym w okolice Nicei , gdzie spędziłem 1,5roku swojego życia. Jako , że bardzo miło wspominam tamten czas i okolice i jest to moje miejsce na ziemi poszukuje pracy. Posiadam doświadczenie w branży wykończeniówce jak i remontach. Hydraulika , kanalizacja , kompleksowa elektryka , malowanie , podłogi to zadania , które nie sprawiają mi żadnego problemu.
    W mechanice pojazdowej tez mam doświadczenie z racji pasji do samochodów.
    Pracowałem także przy jachtach w portach Golf Juan , Cap dail czy Monako.

1. Dzień dobry, czy znalazł już pan prace na lazurowym w swoim zawodzie?
      Jeżeli jest pan zainteresowany pracą na budowie (ścianki regipsowe, sufity, parkiety, drzwi) proszę odezwać się na podany adres mail: [email protected]
      Serdecznie pozdrawiam

5. Dzień dobry,
    Pielęgniarką z Polski 35 lat bardzo chętnie zaopiekuje się dzieckiem lub osobą starszą – NIEODPŁATNIE w ramach wolontariatu. Zależy mi na treningu języka francuskiego – znam podstawy. Jeden miesiąc – do ustalenia z osobami zainteresowanymi. Nicea lub bliska okolica.
    Jestem odpowiedzialną osobą, bardzo kontaktową i pogodną seniorzy jak i dzieci szybko nawiązują ze mną kontakt. Wszelkie dyplomy i świadectwa pracy chętnie prześle mailowo.

6. Dzień dobry,
    Poszukujemy osoby do opieki i zamieszkania z polskim małżeństwem 77 i 76 lat. Potrzeba podawania leków i insuliny – praca 6 dni w tygodniu z wolną niedzielą, zapewnione zamieszkanie oraz wyżywienie. Okolice Monako. Prośba o kontakt 0640611607.

7. Dzień dobry,
    Poszukuje firmy budowlanej lub managera budowy w celu zrealizowania kompletnego remontu mieszkania w okolicach Nicei

8. Witam, szukam pracy w Nicei, generalnie moge robić wszystko, ale do tej pory pracowałem głównie jako kucharz(w restauracjach i hotelach), znam język angielski francuskiego się uczę. Mam 35 lat. Pozdrawiam. Mój nr. Tel. +33 753 967665

9. Poszukuje osobe do pracy w domu-sierpien okolice Dolceaqua-1500€ netto-deklarowana. Niezalezne nowoczesne mieszkanie 45m2 + stolik na zewnatrz.
    Tel+33601363472

10. Dzień dobry, jestem studentem , zaczynam od września naukę na uniwersytecie w Nicei, szukam jakiegokolwiek zakwaterowania od połowy lipca tego roku do września , zanim dostane miejsce w akademiku. Czy ktoś z zebranych tutaj mógłby mi pomóc lub kogoś polecić? Życzę miłego dnia 😉 tel. 0048 881 458 752

11. Witam, moja córka jest od 1,5 roku we Francji, uczęszcza do liceum w Menton. Ciężko jej się zaklimatyzowac, jest smutna, bo nie może znaleźć znajomych, przyjaciół… proszę o kontakt osoby, które maja podobny problem i szczere chęci zaprzyjaźnić się z moją córką, bo chciałabym aby była tu szczesliwa.

1. Witam. Ja też tu mieszkam od dosyć niedawna i prawie nikogo tu nieznam więc z chęcią mógłbym się zapoznać, zaprzyjaźnić :). Pozdrawiam

12. Przekazane od <[email protected]

Potrzebuję bardzo pracy na kilka miesięcy …w Nicei, bo znam. Dwa lata temu ze względów osobistych musiałam opuść Niceę. Pracę z zakwaterowaniem mogłabym zacząć od zaraz .Jestem w Polsce ubezpieczona. Opiekowałam się starszą osobą. Wspomnienia obopólne są bardzo dobre.

13. Przekazane od 06,37,65,87,98
    Szczesc Boze
    Potrzebny pracownik budowlany, ktory znalby sie n’a elektryce, nie pijacy, potrzebna znajomość języka francuskiego
    Telefon kontaktowy 06,37,65,87,98

14. Wynajme od teraz do polowy czerwca, lokal mieszkalny, blisko dworca, parter, 46m2, sypialnia, duzy salon, mala kuchnia z oknem na zamkniete podworze, lazienka. Calosc odnowiona 3lata temu. Umeblowanie podstawowe- pokoj z lozkiem i szafa, salon z biblioteka i futongiem, stol i 4 krzesla, kuchnia wyposazona, pralka w lazience. Wynajete umeblowane. Cena za wszystko 800euros wraz z mediami(internet). Tel. 0695315011

15. Szczęść Boże,

proszę o informację, czy są domy pielgrzyma w Nicei, funkcjonujące także w czasie Bożego Narodzenia.

16. Dzien dobry
    Mam studio umeblowane do wynajecia w Nicei w porcie okolo 10m² ,dla jednej osoby, cisza , drugie pietro z winda, blisko komunikaci . Lazienka, kuchenka wyposazona, luzko na ampresoli. Cena 450€ wszystkie oplaty wliczone . Prosz o kontakt na 0621234178