Zapraszamy do współtworzenia Księgi Gości Polskiej Parafii na Lazurowym Wybrzeżu

W celu dodania wpisu prosimy o skorzystanie z poniższego formularza.
Prosimy o zachowanie podstawowych zasad netykiety.

608 odpowiedzi na “Księga Gości

1. Witam,
    Poszukuję pokoju do wynajęcia w okresie 30/07 -10/08.2018 dla jednej osoby. Od roku mieszkam i uczę się w Ile de France, do Nicei przyjeżdżam na warsztaty tańca. Pozdrawiam

2. Szczęść Boze
    szukam niedrogiego zakwaterowania dla córki 18 lat w Nicei od zaraz do końca sierpnia.na okres pracy przed wyjazdem do Chin na stypendium.
    Znajomość języka angielski.niemiecki.chiński
    Tegoroczna maturzysta prosze o kontakt tel 48 661 346 035 lub mail [email protected]

3. Poszukuje pracy n’a poludniu francji Nice.monaco cannes
    Mieszkam w paryzu jestem karlarzysta wykonuje wszelkiego rodzaju rzeczy podlogowe lazienki .parkiety mokiety szapy roglejarze .Wiecej informacji pod numérem tel.
    0661922357

4. Szczęść Boże,
    Jestem pracownikiem Biura Poszukiwań i Identyfikacji Instytutu Pamięci Narodowej. Chciałabym zwrócić się do Ks. Proboszcza i wszystkich, którzy zechcą pomóc, z prośbą o pomoc w odnalezieniu krewnych Krystyny Jelski, urodzonej w 1924 r., która w latach 70. XX w. mieszkała przy Boulevard Carnot 9 w Nicei.
    W 2016 r. w okolicach Jawornika Ruskiego na Podkarpaciu ekshumowaliśmy szczątki najprawdopodobniej 14 żołnierzy 28 p.p. z 9 DP WP, zamordowanych przez członków Ukraińskiej Powstańczej Armii w lipcu 1946 r. Według źródeł jest wśród nich Kazimierz Kieszkowski, kpr. WP, syn Józefa i Marii z domu Durma. Do identyfikacji szczątków potrzebny jest nam genetyczny materiał porównawczy od rodziny. Pani Krystyna Jelski była najprawdopodobniej rodzoną siostrą Kazimierza Kieszkowskiego i dlatego szukam kontaktu do jej krewnych.
    Będę bardzo wdzięczna za każdą wskazówkę. Serdecznie pozdrawiam
    Małgorzata Gliwa
    Wieloosobowe Stanowisko do spraw Poszukiwań i Identyfikacji IPN oddział w Rzeszowie
    mail: [email protected]

5. 78 rocznica „BITWY O NARVIK”
    „samodzielna Brygada Strzelców Podhalańskich” i Francużi walczyli razem
    Zapraszamy Środa 30 maja 2018 o gdz. 10.30
    dzielnica Saint Jean d’Angely – avenue des Diables Bleus NICE
    Patrick Bednarek (prezes PN200 – wice prezes le Souvenir français de Nice
    Tél. 07 82 07 55 21

6. Witam serdecznie,
    Zmotywowany 18-tolatek poszukuje pracy sezonowej w Nicei, w lipcu. Przyjmie kazda powazna oferte. Zna jezyki: francuski, angielski, rosyjski, wloski i polski. Prosze o kontakt meilowy na [email protected]
    Dziekuje

7. Dobry wieczór
    Poszukuję dobrego najlepiej polskiego hydraulika , czy ktoś mógłby pomóc ( okolice Antibes ) .

8. Dzien dobry, poszukuje osoby do pomocy w domu i opieki nad dzieckiem 8 miesiecy, od poczatku maja do konca lipca, part-time okolo 20 godzin tygodniowo, poniedzialek, wtorek, czwartek, piatek. Miejsce pracy: Vallauris. Praca deklarowana. Prosze przesylac cv ze zdjeciem na adres [email protected]

9. Witam serdecznie,
    W związku z planowanym wyjazdem na Lazurowe Wybrzerze i doskonalena języka francuskiego, poszukuje pracy wraz z zakwaterowaniem w okolicach Monaco, Nicei czy Cannes w charakterze opieki nad domem lub dzieckem itd….Jestem osobą, po studiach/ kulturoznawstwo/ komunikatywną, uczciwą bez nałogów , mówiacą w języku angielskim, nie majacą problemów z adaptacją w nowym środowisku lubiacą zwierzęta. Bardzo prosze o kontakt na email: [email protected]
    Barbara

10. Witam
    poszukuję niedrogiego noclegu na lazurowym wybrzeżu np.Nicea lub Cannes w terminie 13-25 sierpnia. Małżeństwo z 12 letnim niepełnosprawnym synkiem

11. Szczęść Boże!
    Lecę 17 kwietnia z Warszawy do Nicei, w okolicach Lazurowego Wybrzeża będę po raz pierwszy. Szukam niedrogich noclegów w Nicei, a później też dalszych miastach, będę się przemieszczać wzdłuż wybrzeża w stronę Barcelony. Najchętniej przy wierzących rodzinach lub przy wspólnotach. Na podróż mam ok 2 tygodnie. Jestem praktykującą katoliczką, na co dzień związana z duszpasterstwem postakademickim u Jezuitów oraz angażuję się jako gwarant w przygotowanie osób dorosłych do chrztu w kościele o. Dominikanów w Warszawie. Mam miesiąc przerwy ze względu na zmianę pracy, stąd pomysł na taki wyjazd. Będę podróżowała sama.

Jeśli znajdzie się tu ktoś, kto mógłby mi pomóc, będę bardzo wdzięczna.
    PAX
    Monika Prządka

12. Od: Agnieszka Wójtowicz
    Temat: Poszukuję pracy

Treść wiadomości:
    Witam ?!
    Mam 39 lat pochodzę z Polski. Jestem osobą bardzo pracowitą chętnie podejmę pracę w ogrodzie lub przy sprzątaniu.
    Podaje numer tel.+33 605 68 13 57

13. Dzień dobry,
    szukam małego studio/kawalerki w Cannes, Le Cannet lub najbliższej okolicy od kwietnia na 2-3 miesiące.
    Z góry dziękuję za kontakt

14. Witam Szczęść Boże. Mieszkam w okolicach Monako , chętnie pomogę przy naprawach mechanicznych twojego samochodu oraz wszelkich innych zajęciach wymagających sprawnej męskiej ręki. Nie ma problemu z dojazdem we wskazane miejsce.
    Kontakt +48698661999 nie posiadam Fr numeru telefonu
    Lub [email protected]

15. Szczęść Boże Jesteśmy młodą parą która pilnie szuka pracy dorywczej budowlanka, ogrodnictwo, sprzątanie. Pozdrawiam