V Niedziela Wielkanocna 28.04.2024 r. Ogłoszenia duszpasterskie.

1.Liturgia tygodnia. W poniedziałek wspomnienie św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora Kościola. We wtorek wspomnienie św. Piusa V, papieża. W środę wspomnienie św. Józefa, rzemielśnika. W czwartek wspomnienie św. Atanazego, biskupa i doktora Kościoła. W piątek Uroczystość NMP, Królowej Polski. W sobotę wspomnienie św. Floriana, męczennika.

2.Rozpoczynamy maj – miesiąc poświęcony czci Matki Najświętszej. Podtrzymujmy w naszych domach i rodzinach piękne majowe tradycje. Litanią Loretańską i pieśniami Maryjnymi oddajmy hołd naszej Matce i Królowej.

3.3 maja – Uroczystość Najświętszej Maryi Królowej Polski, rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Myślą i sercem sięgamy w czas przeszły – do historii naszego narodu. Bogu dziękujemy za Tę, która dana jest „ku pomocy i obronie narodu”

4.Msze św. na Lazurowym Wybrzeżu w niedzielę 28.04.2024 r.

• 9h00 Col de Villefranche w kościele Notre Dame de France
  • 15h30 Monaco w kościele Sainte Devote