IV Niedziela Wielkanocna 21.04.2024 r. Ogłoszenia duszpasterskie

1. Liturgia yygodnia. We wtorek Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika głównego Patrona Polski. W środę wspomnienie św. Jerzego, męczennika. We czwartek Święto św. Marka, ewangelisty

2.Kościół wzywa w niedzielę Dobrego Pasterza do szczególnych modlitw o dobre i liczne powolania kapłańskie i zakonne. Powolania są znakiem wiary ludu Bożego. Trudno wyobrazić sobie nasze życie chrzescijańskie bez kapłana. A przecież w świecie wiele jest takich miejsc, parafii, kościołów i ołtarzy, przy których kapłan nie stanie, bo go nie ma. Dziękujmy nieustannie Bogu za tych kapłanów, których mamy i prośmy, by naszym ołtarzom nigdy nie zabrakło sług Pańskich.

3.W niedzielę 21.04.2024 r. jesteśmy zaproszeni przez duszpasterstwo migrantów z diecezji Nicea na Mszę Narodów, która będzie odprawiona w kościele Notre Dame-Auxiliatrice 36, place Don-Bosco o godzine 14h00.

4.Nie będzie Mszy św. w Monaco o godzinie 15h30

5.Msze św. na Lazurowym Wybrzeżu w niedzielę 21.04.2024 r.

• 12h30 Col de Villefranche w kościele Notre Dame de France.
  • 14h00 Nicea w kościele Notre Dame Auxiliatrice 36, place Don-Bosco