Zapraszamy do współtworzenia Księgi Gości Polskiej Parafii na Lazurowym Wybrzeżu

W celu dodania wpisu prosimy o skorzystanie z poniższego formularza.
Prosimy o zachowanie podstawowych zasad netykiety.

608 odpowiedzi na “Księga Gości

1. Witam wszystkich serdecznie 🙂 Mam na imię Wioletta. Jestem polką z Wilna 🙂 Rozglądam šię za pracą w Nicei i okolicach. Proszę o kontakt +37067239665 Dziękuję 🙂

2. Witam! Zapraszam na lekcje niemieckiego na każdym poziomie zaawansowania od A1 do C2. Dostarczam wszystkie potrzebne materiały i gwarantuje efekty w nauce. Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie, gdyż każdy ma inne potrzeby. Jestem wymagająca, ale zapewniam bezstresową i miłą atmosferę. Koszt lekcji 180zł. Mogę wystawić rachunek. (proszę o mail lub sms na 600 314 036)

3. Dzień dobry,
    Poszukujemy najchętniej maleństwa do opieki nad domek i ogródkiem w okolicy Cannes. Ilość godzin i zakres do ustalenia.

4. Witam całe grono parafii.. Nazywam się Szymon, aktualnie mieszkam i pracuję w Polsce…. jednakże chciałbym jak najszybciej zmienić coś w życiu i wyjechać akurat na południe,od Monaco po St.Tropez.Z zawodu jestem technikiem hotelarstwa, angielski znam komunikatywnie, francuskiego dopiero zaczynam się uczyć…. Pracowałem w różnycu branżach,od gastronomi, obsługę laserów tnących plexi,CNC, magazynierem jestem aktualnie…mogę robić cokolwiek, nawet w ogrodach,na dłuższy okres czasu…szukam po prostu punktu zaczepienia, nikogo nie mam we Francji….. jeśli ktoś ma jakąś ofertę chętnie wyślę CV,bo jechać w ciemno 2000km… troszkę ryzykowne.. przepraszam za tak długą wiadomość,i i proszę o informację.Milej niedzieli wszystkim.Szymon.

5. Witam, bardzo lubię przebywać w tych okolicach. Wraz z partnerem myślimy o przeprowadzce. Może ktoś z Państwa zna dobra firmę która poszukuje doświadczonego dekarza. J.angielski komunikatywny, niemiecki troszkę mniej, francuski podstawy lecz do odświeżenia gdyż narzyczony pracował już ok.2 lat w Francji. Niestety ja w ciąży, pracuje w Polsce, lecz nie obcy mi ten jezyk bo pracowalam w Francji. Serdecznie pozdrawiam

6. 82 rocznica „BITWY O NARVIK” (25 maja 2022 o 11tej. gdz)
    „samodzielna Brygada Strzelców Podhalańskich” i Francużi walczyli razem
    Zapraszamy Środa 25 maja 2022 o 11tej gdz.
    dzielnica Saint Jean d’Angely – 26, avenue des Diables Bleus NICE
    Patrick Bednarek (Le Souvenir Franco-Polonais z Nicei – wice prezes le Souvenir français z Nicei
    Tél. 07 81 35 28 01