Zapraszamy do współtworzenia Księgi Gości Polskiej Parafii na Lazurowym Wybrzeżu

W celu dodania wpisu prosimy o skorzystanie z poniższego formularza.
Prosimy o zachowanie podstawowych zasad netykiety.

608 odpowiedzi na “Księga Gości

1. Dzień dobry,
    Firma Mercer poszukuje osoby mieszkającej w Nicei lub okolicach chętnej do pracy na projekt/zlecenie. Wymagany komunikatywny język angielski. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, osoby zainteresowane proszę o przesłanie wiadomości na adres mailowy: [email protected]

2. Dzień dobry,
    Szukam mieszkania do wynajęcia od września do końca roku 2019 ponieważ będę studiował na Polytech’Nice Sophia Antipolis w ramach Erasmusa. Z góry dziękuję za wszelką pomoc!
    Maciej Wójcik

3. ….Poszukuje się pracownika do zakładu stolarki aluminiowej i PCV. Warunki bardzo dobre. Kontakt; 06 11 81 05 22.

4. 79 rocznica „BITWY O NARVIK”
    „samodzielna Brygada Strzelców Podhalańskich” i Francużi walczyli razem
    Zapraszamy Środa 29 maja 2019 o gdz. 11
    „jardin NARVIK – quartier St Jean d’Angely – 26, avenue des Diables Bleux NICE
    Patrick Bednarek (prezes PN200 – wice prezes le Souvenir français de Nice)
    Tél. 07 82 07 55 21

5. Witam,

Poszukuje pokoju do wynajęcia od 15 maja na dwa tygodnie w okolicach Cannes, Nicei, Monaco.
    kontakt pod nr. telefonu 0048508849449
    Basia

6. Szczęść Boże

na czas mojego urlopu (w lipcu lub sierpniu) chciałabym przyjechać do Nicei,
    w tym czasie chciałabym pracować, aby utrzymać się jednocześnie (najchętniej przy organizacjach katolickich). Jestem osobą samotną. Bywałam już we Francji jako wolontariuszka, np. w La Salette.

7. Dzień dobry! Poszukuję specjalisty w budownictwie – wykończenia wnętrz np. położenie parkietu, malowanie ścian, zmontowanie kuchni. Szukam również hydraulika i elektryka! Praca od czerwca. Proszę o kontakt [email protected]

8. Poszukuję pracy na okres lipca. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć, jakie są szanse i gdzie poszukiwać? Kobieta, 46 lat

9. Dzien Dobry,

Szukam osoby do opieki nad corka 6 lat. : poniedzialek/wtorek/czwartek/piatek/praca niedaleko kosciola avenue Californie – ulica: chemin Vallon Barla: od 16.30h/17.00h – do 19.00/19.30h.
    Prosze o wstepny kontakt par le e-mail: [email protected].

10. Szczęść Boże / Dzień dobry,
    Od stycznia razem z koleżanką przyjeżdżam do Nicei na studia na uczelni Sophia Antipolis w ramach wymiany studenckiej Erasums. Przyjeżdżamy na ok. 5 miesięcy, do końca maja/ początku czerwca. Poszukujemy albo dwóch pokojów jednoosobowych albo jednego dużego, który jesteśmy w stanie wspólnie dzielić, w miarę blisko naszego wydziału – Lettre. Zależy nam aby był już umeblowany oraz na dostępie do podstawowego wyposażenia kuchennego, do internetu oraz pralki. Cenę, którą jesteśmy w stanie pokryć miesięcznie wraz ze wszystkimi kosztami to do 400 euro max na osobę.
    Może znasz kogoś, kto wynajmuje mieszkania w rozsądnych cenach albo sam chciałbyś zaoferować wynajem? Koniecznie napisz! Liczy się każda pomoc.
    Bardzo proszę o kontakt,
    Z góry dziękuję za wszystkie propozycje.

11. Witam wszystkich, potrzebuję Pani do sprzątania domu w Cap D’Ail. Najlepiej gdyby była to Pani mieszkająca w pobliżu Kościoła. Wiecej szczegółów podam przy spotkaniu. Proszę o kontakt mailowy na adres [email protected].

12. Biuro architektoniczne w Cannes zatrudni architekta po studiach na Wydziale Architektury w Polsce. Niezbedna dobra znajomosc jezyka francuskiego. Zainteresowanych prosimy o wyslanie CV ze zdjeciem i portfolio na adres : [email protected].

13. Fundacja LENVAL zaprasza naszą polską wspólnotę w niedziele 23 września o godz. 11ej przed grobem Władysława LENVAL na cmentarzu „Château” w Nicei, w celu oddania hołdu w 130-tą rocznicę utworzenia szpitala LENVAL w Nicei i Warszawie.
    INFO : Patrick Bednarek (prezes PN2000) Tél. 07 82 07 55 21

14. Witam wszystkich,

Poszukuje pilnie malego mieszkania, studia na Lazurowym Wybrzezu w zwiazku z praca w Monaco. Mieszkam we Francji juz od okolo 8 lat. Jako makijazystka i konsultantka sprzedazy przemieszczalam sie miedzy Marsylia, Paryzem i Nicea. Moja nowa praca na stale wymaga tez stalego mieszkania wg preferencji w okolicach Monaco, Menton, Beausoleil.

Oto moj numer tel : +33782719903

Dziekuje z gory i pozdrawiam

15. Szczęść Boże

Poszukuję pinie pracy choć by na wrzesień w budownictwie wykończenia wnętrz jeśli ktoś z Państwa coś by słyszał był bym bardzo wdzięczny.
    Kontakt. 0753107874

Bez nałogów.

16. Wielebni Księża, Szanowni Rodacy,
    Narodowy Instytut Polskiego Dziedzictwa kulturowego za Granicą z siedzibą w Warszawie zwraca się z prośbą o pomoc przy odnowieniu pomnika Michała Wiszniewskiego profesora Liceum Krzemienieckiego i Uniwersytetu Jagiellońskiego, krótkotrwałemu przywódcy powstania 1846. Nagrobek znajduje się na cmentarzu Cimiez. Pomoc dotyczy wskazania zakładu kamieniarskiego mającego podjąć się robót, pomoc w wynegocjowaniu ceny, odbiór prac po ich zakończeniu. Licząc na zgłoszenie chętnej osoby pozostaję w szacunku