Pielgrzymka do Rzymu na kanonizację Pp. Jana-Pawła

EKSPRESOWA PIELGRZYMKA DO RZYMU
PMK NA KANONIZACJĘ

Niedziela Bożego Miłosierdzia 27 kwietnia 2014 pozostanie dniem wielkiej kanonizacji Papieży XX wieku: Jana XXIII i Jana-Pawła II. Do Rzymu zmierzają setki tysięcy, jeśli nawet nie miliony wiernych, zwłaszcza że data zbiega się ze świętem narodowym Italii, a to wyklucza nadzieję na znalezienie noclegu dla grupy w dostępnej cenie!
Stąd propozycja „Ekspresowej Pielgrzymki na Kanonizację”. Wylot z lotniksa Paryż-Orly w sobotę 26-go kwietnia 2014 o g. 6h00 rano. Przylot do Rzymu-Fiumicino o godz. 8h00. Sobota zostanie poświęcona pielgrzymowaniu do 4 bazylik: Santa Maria Maggiore, Św. Pawła, Św. Pio-tra i Św. Jana. Potem nocne czuwanie na Placu Świętego Piotra. W niedzielę rano uczestnictwo w Mszy Św. kanonizacyjnej. Obiad i… powrót do Paryża. Samolot z Roma-Fiumicino o g. 17h25. Przylot na Paryż-Orly o godz. 19h25.
Koszt „Ekspresowej Pielgrzyki na Kanonizację” wynosi: 350 € i obejmuje: bilet lotniczy (tyl-ko z bagażem podręcznym), transfer z/do lotniska w Rzymie i 3 posiłki. Liczba ograniczona przez wstępna rezerwaję. Spotkanie przed Pielgrzymką – w Polskim Seminarium (adres niżej) w Poniedziałek Wielkanocny 21-go kwietnia 2014 o g. 15h00.
Zgłoszenia tylko do 15-go lutego 2014 przyjmuje: Ks. Krystian Gawron, 11, rue Jules Guesde 92 130 ISSY-LES-MOULINEAUX, tel. 01 46 45 79 79, albo 06 27 96 36 40 bądź e-mail. [email protected] z tym, że już przy zgłoszeniu należy uiścić całą zapłatę. Czek wy-pisujemy na „Aumônerie Polonaise CCP 2334369 N Paris, z dopiskiem: „Kanonizacja”.

Ks. Krystian Gawron
Wice-rektor PMK we Francji

Ks. dr Krystian Gawron
Odpowiedzialny za administrację
Polskiego Seminarium w Paryżu.

Jedna odpowiedź na “Pielgrzymka do Rzymu na kanonizację Pp. Jana-Pawła

1. Księdzu dr. Krystianowi dziękujemy pięknie. Nasza parafia dołącza do pielgrzymki diecezjalnej, którą organizuje delegat Diecezji Nicea do spraw pielgrzymek. To nam pozwala uniknąć dodatkowej trasy Nicea-Paryż i Paryż-Nicea. Oszczędzamy 2000 km.
    Dołączam modlitwę – Ks. Bronisław

Komentarze są wyłączone.