Ogłoszenia Duszpasterskie – 2017. 01. 29

Ogłoszenia Duszpasterskie – 2017. 01.29
Czwarta Niedziela Zwykła

* We czwartek przypada święto Matki Bożej nazwane popularnie „Gromniczną” . Msza Święta w Col de Villefranche – godz. 10.00

* Biorąc pod uwagę, ze nie wszyscy nasi parafianie będą mogli uczestniczyć tego dnia, nawiążemy również do tego Święta w najbliższa niedziele. Tych, którzy mogą proszę aby przynieśli świece aby dokonać poświecenia.

* Dzisiaj Wieczorek Kolęd. Jesteśmy wdzięczni zespołowi muzycznemu, który przyjechał z Polski, oraz tym wszystkim, mają swój wkład w zrealizowanie tego spotkania. Niech będzie to rodzinne spotkanie aby przypomnieć piękną polską tradycję kolęd, może podzielić się domowym ciastkiem, a może nawet zatańczyć.

* Przypomnę miejsce i godzinę; Sala przy Parafii Św. Heleny (142 av. Californie) godz. 17.00. Ponieważ jest Msza francuska – proszę aby samochodami nie wjeżdżać na parking parafialny. Na ulicy znajdziecie zapewne miejsce do postawienia Waszych samochodów.

* Grupa Różańcowa otrzymuje dziś koperty jak co miesiąc. Intencja jest w nawiązaniu do objawień w Lourdes. Matkę Bożą prosimy o zdrowie dla nas samych i naszych chorych.

* Przypomnę, ze w lutym przypada Dzień Chorych. Na tę okazję Biskupi Polscy wystosowali do nas list pasterski, który będzie odczytany w jedną z przyszłych niedziel.

* Przypomnienie – w przyszłym tygodniu:
– piątek – katecheza – godz. 17.00
– sobota – Msza na Garibaldi godz. 18.00
– Niedziela – 10.00 Msza – Col de Villefranche.
– Niedziela – 15.30 Msza – Cannes

* Kończymy Okres Bożego Narodzenia – okres kolędowania. Trwają jednak wizyty duszpasterskie. Możemy zawsze poprosić, aby kapłan przyszedł do naszego mieszkania, do naszej rodziny i przyniósł Boże błogosławieństwo na cały rok. Wystarczy się umówić i ustalić daatę.

2 odpowiedzi na “Ogłoszenia Duszpasterskie – 2017. 01. 29

1. Witam

Oczywiście macie rację. Za pomyłkę przepraszam.

Cieszę się, że mam takich uważnych i inteligentnych Parafian.
    Za uwagę dziękuję.

Szczęść Boże – ks. Bronisław

2. Do ogloszen z 29 stycznia 2017 wkradl sie blad. Swieto Matki Bozej „Gromnicznej” zawsze wypada 2 lutego, ktory w tym roku jest w czwartek a nie we wtorek.

Komentarze są wyłączone.