Zapraszamy do współtworzenia Księgi Gości Polskiej Parafii na Lazurowym Wybrzeżu

W celu dodania wpisu prosimy o skorzystanie z poniższego formularza.
Prosimy o zachowanie podstawowych zasad netykiety.

608 odpowiedzi na “Księga Gości

1. Szukam pracy z zamieszkaniem.
    Ja jestem w Polsce teraz, pracowałam w Ventimiglii, jako pomoc domowa, niestety było na krótko, umowa między mną a pracodawcami.
    Mam ok.50lat.
    Jestem odpowiedzialna,lojalna, zyczliwa, przyjacielska, obowiązki traktuję, bardzo powaznie, mam doswiadczenie w zajmowaniu się pracami domowymi.
    Lubię dzieci, zajmowalam się dwojgiem dzieci pół roku( 3 i 5 lat),
    Posiadam prawo jazdy.
    To chyba tyle,
    Barbara

Mój nr telefonu jest polski, .Ale mogę podać, 0048508334097

2. Witam serdecznie.
    Poszukuję pracy w Nicei z zamieszkaniem, najchetniej jako Niania, bądź pomoc w domu.
    Nie znam francuskiego, i. Angielski komunikatywny.
    Może ktoś potrzebuje jechać na święta, mogę zastąpić.
    Jeśli ktoś może pomóc, proszę o kontakt [email protected]

3. Witam.
    Mam do wynajecia mieszkanie 2 pokojowe, 50m2, kuchnia osobna, lazienka z prysznicem. Lokal jest po remoncie, ma duze witryny, jest umeblowany praktycznie, tzn. sa 2 lozka 1 osobowe, szafa, komody itd. Jest jasny i dobrze ogrzewany zima. Ciche.
    Lokalizacja centralna, niedaleko dworca. Parter.
    Mieszkanie najlepsze byloby dla 2 studentek, studentow, lub mlodych pracownikow.
    Mieszkanie wynajmuje do konca czerwca 2017r., ew. 10, 15 lipca.
    Zainteresowanych prosze o telefon 0695315011. Barbara Stann.

4. Szczęść Boże,
    Witajcie po wakacjach.
    Uwaga!
    poszukuje się kolejnego pana do pracy przy samochodach.
    Okres: OD ZARAZ do konca pazdziernika. Mozliwe przedluzenie na okres zimowy I dalej.
    Czyszczenie, tankowanie i convoyage.
    Praca dwuzmianowa, w niedziele i swieta takze.
    Mile widziany jęz. francuski komunikatywny + prawo jazdy min. od roku.
    Wiek min: 25 lat. Cv – proforma.
    Dodatkowe informacje pod numerem: 07 62 12 35 42.

5. Przepraszam za poznego maila, juz mowie co mamy do oddania komus kto potrzebuje: duzy stol do salonu (zdjecie w zalaczniku), szafke pod telewizor (dolaczam zdjecie) oraz pare ubran raczej damskich rozmiar S/M ale nie wiem jeszcze ile, pozniewaz Melissa musi mi powiedziec. Wyjedzamy w Piatek w nocy wiec jeszcze jest troche czasu. Przepraszam jeszcze raz, ze tak pozno tego maila wysylam. Zycze Milego urlopu w Polsce.

Szczesc Boze,
    Michal Skorecki
    [email protected] +33 783 709 953

6. Szczęść Boże,
    Uwaga! Uwaga! poszukuje się pana do pracy przy samochodach. Okres: OD ZARAZ do konca pazdziernika. Mozliwe przedluzenie na okres zimowy. Czyszczenie, tankowanie i convoyage. Praca dwuzmianowa, w niedziele i swieta takze. Mile widziany jęz. francuski komunikatywny + prawo jazdy. Wiek min: 25 lat. Cv – proforma. Miejsce pracy: Firma: Cars Cent. Terminal 2 – aéroport Nice Côté d’Azur, Avenue Didier Daurat, parking wypozyczalni samochodow „Firefly”. Dodatkowe informacje pod numerem: 07 62 12 35 42.

7. Szczęść Boże
    Jesteśmy organizacją pożytku publicznego i organizujemy rajd rowerowy wzdłuż Rodanu do Lazurowego Wybrzeża. 15 lipca przyjedziemy rowerami do Nicei i zwracamy się z prośbą o oprowadzenie nas po mieście. Jesteśmy ze Słupska, połączyła nas pasja jazdy na rowerze i poznawania świata z perspektywy roweru. Czy możemy liczyć na pomoc?
    Pozdrawiam, Wojciech Kleban – Prezes STR „Szprycha” w Słupsku.
    [email protected]

8. Dobry wieczór. Poszukuję mieszkania, a właściwie małego studio. Najlepsza dla mnie lokalizacja to Mandelieu , Cannes la Bocca, Cannes. Ale inne lokalizacje też biorę pod uwagę. Jeśli ktoś wie o takim lokum, proszę o kontakt. Piotr Moszyński.

9. Witam, poszukuje Pani do sprzatania, 2 godz. tygodniowo, raz w miesiacu 4 godz., dzien do uzgodnienia, w centrum Cannes. Zainteresowanych prosze o kontakt mailowy na [email protected]
    Pozdrawiam

10. Witam serdecznie. Poszukuje studia w Nicei od 20.06 lub 1.07 na dluzej. Jestem 55 letnia kobieta, kulturalna, spokojna. Pracuje w Nicei i duze przebywam poza domem. Bede wdzieczna za jakies informacje. Moj francuski numer telefonu 0603093886. Pozdrawiam Hania

11. Witam serdecznie!
    Proponuje pomoc w zalatwianiu spraw administracyjnych (wypelnianie drukow, dokumentow, podan, pisanie CV… ) oraz w nauce jezyka na terenie Nicei.
    Milego dnia!
    Ela

12. Witam serdecznie!
    Jestem studentką medycyny i będę odbywać staż w jednym ze szpitali w Nicei, poszukuję skromnego noclegu między 25.07-05.08.
    Nie trzeba wiele, większość czasu będę w szpitalu. Jeżeli macie Państwo jakieś informacje o schroniskach/ wolnych pokojach bardzo proszę o kontakt
    Pozdrawiam

1. Witam Panią, tak się ucieszyłam że dała Pani takie ogłoszenie. Jestem z Warszawy Agnieszka i wybieramy się z mężem na tydzień od 31.07.2016 do 07.08.2016 do Nicea i okolice – poszukuję pokoju do zamieszkania na ten czas, a może zna Pani kogoś kto ma jeszcze do wynajęcia. Bardzo bym była wdzięczna. Wybieramy się swoim samochodem i bardzo chcieli byśmy się zatrzymać w jakiejś rodzinie polskiej, porozmawiać po polsku, nie znamy francuskiego, dlatego tym bardziej.
        Mój tel. +48 503540260 a e-mail [email protected]