XXXII Niedziela zwykła 6.11.2022 r. Ogłoszenia duszpasterskie.

1.Liturgia tygodnia. W środę Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej – Święto. W piątek wspomnienie św. Marcina z Tours, Biskupa. W sobotę wspomnienie św. Jozafata, Biskupa i Męczennika.

2.W piątek 11 listopada będziemy przeżywać 104 rocznicę odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę. 11 listopada 1918 r. po długiej i jakże smutnej niewoli i zaborów Polska na nowo się odrodziła. Niech w tym dniu nie zabraknie naszej modlitwy w intencji Ojczyzny i wszystkich Polaków. W naszej wspólnocie rocznicę odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę będziemy przeżywać w przyszłą niedzielę.

3.W listopadowe dni częściej pamiętajmy o zmarłych. Nasza modlitwa, ofiara i cierpienie, a zwłaszcza możliwość zyskiwania w tych dniach odpustów, które są udziałem w duchowym skarbcu Kościoła, niech będą rzeczywistym gestem wyciągniętej pomocnej dłoni i serca. Niech będą też wyrazem naszej wiary i wdzięczności wobec zmarłych za wszelkie dobro, jakie od nich kiedyś otrzymaliśmy.

4.Msze św. na Lazurowym Wybrzeżu w niedzielę 6.11.2022 r.

• 9h00 Col de Villefranche w kościele Notre Dame de France
  • 15h30 Cannes w kościele Sacre-Coeur du Prado