XXIII Niedziela zwykła 4.09.2022 r. Ogłoszenia duszpasterskie.

1.Liturgia tygodnia. W środę wspomnienie Bł. Melchiora Grodzickiego, Kapłana i Męczennika. We czwartek Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.

2. 8 września Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, zwane w Polsce świętem Matki Bożej Siewnej. Polecając Maryi przyszłoroczne plony, pamiętajmy, że jesteśmy „uprawną rolą Bożą”, na którą pada ziarno Bożego Słowa. Czy wydaje ono owoc?

3. Rozpoczyna się rok szkolny i kolejny rok katechetyczny. Katechizacja to zadanie szczególnie ważne dla nas wszystkich w tych trudnych czasach, kiedy trzeba wychować młode pokolenie Polaków w wierności Bogu i Ojczyznie. Zachęcam rodziców do zapisywania swoich dzieci na katechezę, która będzie się odbywała w niedzielę po Mszy świętej. W najbliższym czasie podam datę rozpoczęcia katechezy.

4. Msze św. na Lazurowym Wybrzeżu w Niedzielę 4.09. 2022 r.

• 9h00 Col de Villefranche w kościele Notre Dame de France
  • 15h30 Cannes w kościele Sacre Coeur