XVIII Niedziela zwykła 31.07.2022 r. Ogłoszenia duszpasterskie.

1.Liturgia tygodnia. W poniedziałek wspomnienie św. Alfonsa Liguoriego, Biskupa i Doktora Kościoła. W czwartek wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, Kapłana. W Sobotę Uroczystość Przemienienia Pańskiego.

2.W poniedziałek 1 sierpnia wspominamy kolejną rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Dobremu i Miłosiernemu Panu polecamy tych, którzy swoje życie oddali za nas, za Ojczyznę.

3.Sierpień, a zwłaszcza jego pierwsza połowa to czas pieszych pielgrzymek do naszego narodowego częstochowskiego sanktuarium. Nie mogąc podążać osobiście, dołączmy przynajmniej duchowo do rzesz pielgrzymów. Dołączmy swoje modlitwy i umartwienia wszelki trud i wyrzeczenie. A wszystko to niech będzie ku jeszcze większej chwale Bogurodzicy w naszym narodzie i w naszych sercach.

4. Msza św. na Lazurowym Wybrzeżu w Niedzielę 31 lipca 2022 r.

• 9h00 Col de Villefranche w Kościele Notre Dame de France