XVI Niedziela zwykła 18.07.2021 r. Ogłoszenia duszpasterskie.

1.Liturgia tygodnia. We wtorek wspomnienie bł. Czesława, kapłana. W środę wspomnienie św. Wawrzyńca z Brindisi, kapłana i doktora Kościoła. We czwartek wspomnienie św. Marii Magdaleny. W piątek wspomnienie św. Brygidy, zakonnicy. W sobotę wspomnienie bł. Kingi, zakonnicy.

2.Pamiętajmy o Dniu Pańskim, o każdej wakacyjnej niedzieli i obowiązku uczestniczenia we Mszy św. Z tego obowiązku nie możemy się zwalniać w czasie wakacji.

3.Na szlakach naszych wakacyjnych i urlopowych wędrówek często spotykamy zaniedbane przydrożne krzyże i kapliczki. Poświęćmy im chwilę naszego czasu i trudu. Uporządkujmy te święte miejsca naszej tradycji religijnej. Są to przecież znaki wiary, nie tylko naszej, ale także wiary naszych ojców. Niech takimi pozostaną na dalsze lata.

4.Msze św. na Lazurowym Wybrzeżu w niedzielę 18 lipca 2021r.

• 9h00 Col de Villefranche w kościele Notre Dame de France
  • 15h30 Monaco w kościele Sainte Devote