XIV Niedziela zwykła 3.07.2022 r. Ogłoszenia duszpasterskie.

1.Liturgia tygodnia. W poniedziałek wspomnienie św. Elżbiety Portugalskiej. We wtorek wspomnienie św. Antoniego Marii Zaccarii, Kapłana. W środę wspomnienie Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, Dziewicy.

2.Kosciół w Polsce wspomina Błogosławioną Marię Teresę Ledóchowską – założycielkę Zgromadzenia Sióstr Serca Jezusa Konającego. Celem zgromadzenia jest szerzenie Królestwa Bożego na ziemi przez pracę nauczycielską i wychowawczą, apostolstwo w środowiskach najuboższych oraz wszelką działalność przyczyniającą się do szerzenia wiary. Jan Paweł II w czasie swej pielgrzymki do Polski, którą odbył z Świętym Roku Odkupienia i w Roku Jubileuszu Matki Boskiej Jasnogórskiej, ogłosił w Poznaniu 20 czerwca 1983 r. Matkę Urszulę błogosławioną.

3.Pamiętajmy o Dniu Pańskim, o każdej wakacyjnej niedzieli i obowiązku uczestniczenia we Mszy św. Z tego obowiązku nie możemy się zwalniać w czasie wakacji.

4.Msze św. na Lazurowym Wybrzeżu w Niedzielę 3.07.2022.

• 9h00 Col de Villefranche w Kościele Notre Dame de France
  • 15h30 Cannes w Kościele Sacre Coeur du Prado