XIII Niedziela zwykła 26.06.2022 r. Ogłoszenia duszpasterskie.

1,Liturgia tygodnia. W poniedziałek wspomnienie św. Cyryla Aleksandryjskiego, Biskupa i Doktora Kościoła. We wtorek wspomnienie św. Ireneusza, Biskupa i Męczennika. W środę Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. We czwartek wspomnienie świętych pierwszych Męczenników Kościoła Rzymskiego. W piątek wspomnienie św. Ottona, Biskupa. W sobotę Święto św. Tomasza, Apostoła.

2.Na trasach naszych rozjazdów wakacyjno – urlopowych nie omińmy sanktuariów odwiecznych miejsc kultu, tych wszystkich świadectw, które ukazują tysiącletnią chrześcijańską kulturę naszego narodu. Czasami naprawdę warto nadrobić parę kilometrów, pokonać niewielkie przeszkody, by poznać jeszcze jedną wspaniałą kartę ojczystej historii. Na trasach naszych wakacyjnych wędrówek niechaj pogłębia się zrozumienie najgłębszego związku, jaki od tysiąca lat istnieje pomiędzy narodem a Kosciołem.

3.Msze św. na Lazurowym Wybrzeżu w niedzielę 26.06.2022 r.

• 9h00 Col de Villefranche w Kosciele Notre Dame de France
  • 15h30 Monaco w Kosciele Sainte Devote