Ogłoszenia – Nicea 2015.06.14

Ogłoszenia – Nicea 2015.06.14 11ème dimanche du Temps Ordinaire
* Dziś Msza w Cannes. W przyszłą niedzielę w Monaco – godz.15.30

* Podziękowanie dla organizatorów Uroczystości Bożego Ciała, dziękuję również dzieciom i rodzicom, którzy zadali sobie niemało trudy aby przygotować dzieciom stroje, koszyczki, kwiaty …i przywieźć dzieci na procesję. Podziękowanie specjalne dla Rafała z żoną – za śliczną galerię zdjęć.

* Dzieciom naszej Parafii, które przystąpiły Pierwszej Komunii Św. gratulujemy wyjątkowego i radosnego spotkania z Panem Jezusem. Natomiast rodzicom przypominamy obowiązek czuwania nad rozwojem życia duchowego dziecka, które jest wrażliwe na sprawy Boże. Rodzice sami mają najpierw dać przykład przez modlitwę codzienną, niedzielną Mszę niedzielną oraz przystępowanie do Spowiedzi Świętej.

* Msza na Garibaldi – sobota, godz. 19.00

* Jutro pielgrzymka jednodniowa do Turynu. Koszt 20€.

* Chcę Wam przypomnieć, że w czasie wakacji będą dwaj księża zastępcy. Należy się zająć nimi oraz kościołem. Przyjeżdżają dla Was, do Waszej posługi. wykażcie trochę życzliwości. Będzie grzecznie i kulturalnie z Waszej strony, gdy czasem polska rodzina zaprosi księdza na obiad w niedzielę, gdy nie będzie się musiał martwić jak ma dojechać do kościoła. Proszę miejcie to na uwadze.

* Świętych Patronów w tym tygodniu; Jolanty, Brata Alberta, Aliny, Justyny.