Ogłoszenia – Nicea – 2015.02.01

Czwarta Niedziela Zwykła

*Jutro – 2 lutego Święto Ofiarowania Dzieciątka Jezus – Matki Bożej Gromnicznej. Nasza dzisiejsza liturgia Mszy Św nawiązała do tego Święta. Bierzemy pod uwagę to, że nasi Parafianie nie mogą we Mszy, która wypada w tygodniu. (Może poza wyjątkami) . Przeszkodą jest praca zawodowa. Natomiast w przyszłą niedzielę będzie list Biskupów Polskich, który nawiązuje do tego Święta.

* Wraz ze Świętem Matki Bożej Gromnicznej kończymy okres kolędowania. Dlatego zapraszam Was jeszcze dziś na WIECZOREK KOLĘD. Pośpiewajmy jeszcze razem. Będziemy na nie czekać cały rok. Spotkajmy się dziś po południu (16.30) w sali Św. Heleny. Może przyniesiemy ciastko i zrobimy kawkę, ktoś inny przyniesie wino. Niech ten wieczór będzie radosnym zakończeniem kolędowania. Przyjdzie też Ks. Andrzej z przeźroczami z wyprawy do Tybetu.

* W przyszłą niedzielę – Bal Karnawałowy dla dzieci urządzany przez Szkołę Polską. Uczestniczyć mogą dzieci, które nie są zapisane do Polskiej Szkoły.
Należy zgłosić swój udział. 8 lutego, godz. 15.00 do 18.00

* Bal karnawałowy z orkiestrą za dwa tygodnie. Będzie to okazja do spotkania Rodaków i godziwego spędzenia czasu.

* Jesteśmy polska rodzina z Oslo 4 osobowa dwie dorosłe córki powyżej 25 roku + rodzice. Chcemy spędzić Święta Wielkanocne w Nicei w terminie od 02.04 – 11.04.2015r. Prosimy o pomoc w wynajęciu mieszkania 2 pokojowego. Spanie dla 4 dorosłych osob + łazienka.
Oto mój nr komórkowy 00 47 99 618 330
Serdecznie pozdrawiam – Halina
[email protected]

* Zmarł w szpitalu nagle – świętej pamięci Darek KIELCZYK – nasz Rodak z Nicei. Niektórzy może znają go z kościoła. Módlmy się o spokój jego duszy. Rodzinie składamy wyrazy współczucia.