Ogłoszenia – Nicea – 2014.05.25

Szósta Niedziela Wielkanocy

* We czwartek przypada Święto Wniebowstąpienia P. Jesusa.
Pismo Święte mówi, że 40 dni po Zmartwychwstaniu Pan odszedł do nieba na oczach Apostołów. Jest to święto kościelne i wszyscy, którzy nie mają przeszkód powinni wziąć udziałowe Mszy Św. Natomiast w Polsce Święto Wniebowstąpienia jest przeniesione na niedzielę.
W naszej Parafii Polskiej Msze będą; 10.00- Col de Villefranche, 19.30 – Garibaldi.
Zamiast kazania przewidziałem adorację Najśw. Sakramentu.

* Dziś nie ma Mszy w Monaco. Przyczyna; Grand Prix na ulicach miasta

*Parafia Francka i kościół Św. Heleny organizuje jednodniowy wyjazd do Włoch (Seborga) połączony z obiadem. Odjazd autobusu 9 VI godz. 9.00.
Koszt ( autokar + obiad) – 39 €. Są jeszcze wolne miejsca.
* Grupa Różańcowa ma koperty na miesiąc czerwiec. Za składanie dziękujemy Pani Rejcher – mamie Mikołaja. W tym miesiącu modlimy się za kapłanów nowo-wyświęconych. Jako dodatek są anegdotki papieskie o Św. Janie Pawle.
* Nastąpiło włamanie do mojej skrzynki mailowej. Wielu z Was otrzymało dziwną wiadomość. Zapewniam, że dzięki Bogu nic złego mi się nie przydarzyło. Jestem cały i zdrowy. Przepraszam za zamieszanie powstałe wokół mojej osoby. Dziękuje za życzliwość i telefony, które otrzymywałem. Internautom – Dziękuję za pomoc. Informacyjnie dodam, że byłem na policji i złożyłem skargę. Czekamy na rozwój sprawy.
* Gratulacje dla Oliwii Markiewicz oraz całej rodziny z okazji przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Niech Duch Św. działa; umacnia, oświeca i prowadzi przez całe życie.