Ogłoszenia – Nicea. 2014.03.16

Druga Niedziela Wielkiego Postu.

* Dziękujemy naszemu Rekolekcjoniście – Księdzu Krzysztofowi. Mówił od serca i przekonywał prostymi i mocnymi argumentami. Ufamy, że Pan Bóg sprawi resztę.

* We środę Św. Józefa – Opiekuna Rodzin. Polecajmy jego opiece naszych najbliższych.
Jest to co prawda dzień powszedni, ale równocześnie kontekst zachęca nas aby przyjść do kościoła. Jesteśmy po Spowiedzi Wielkanocnej – zachęcam aby przyjść na Msze, przyjąć Komunię Św. i polecać Św. Józefowi nasze rodziny i naszą prace tu na emigracji i naszych pracowników. W środę zapowiadam Msze na Garibaldi o 19.30 i zachęcam do udziału. Modlimy się w tym dniu za Solenizantów, a najlepszym prezentem imieninowym będzie Komunia Św.

* W piątek Droga Krzyżowa i spotkanie z narzeczonymi. Garibaldi. 19.30.

* Dzisiejsza składka jest naszą odpowiedzią na list Ks. Rektora z ubiegłej niedzieli (możecie go znaleźć na naszej stronie parafialnej). W Wielkim Poście przeznaczamy nasz ofiarny dar na potrzeby i działalność Polskiej Misji Katolickiej we Francji.

* Pani artystka z Poznania oferuje piękne gobeliny tkane wełną, jedwabiem, złotą nicią; Matka Boża Częstochowska (85x70cm). Drugi to „Stańczyk” (85×105 cm) Więcej informacji u artystki [email protected] . Gobelin może być doskonałym prezentem np. ślubnym. O jego wartości świadczy cena – 1200 €

* Na katechezę w przyszłą niedzielę zapraszam dzieci po Msz Św. w Col de Villefranche