Ogłoszenia – Nicea. 2013.09.15

* Uwaga dotycząca busika z żywnością Rapid Bus.
Dobrze, gdy mamy możliwość zakupienia polskich artykułów spożywczych. Ale wkradają się nadużycia, którym trzeba zapobiec. Sytuacja pod kościołem;„Ja przyjechałem na zakupy, nie zostaję na Mszy, proszę mi odblokować wyjazd bo muszę wycofać samochód”. Sytuacja niedopuszczalna – stawianie handlu wyżej niż Msza Święta. Na to jako proboszcz się nie mogę się zgodzi. Zwracam się do kierowców z busika i do wszystkich innych ; NIE MA SPRZEDAWANIA PODCZAS MSZY. Druga sprawa; chcę widzieć kierowców z busika uczestniczących we Mszy Św. Zły to przykład i działanie destrukcyjne gdyby przyjeżdżało się pod kościół tylko dla handlu. Tolerujemy busik, życzymy wam powodzenia w handlu… ale musicie też się podporządkować do naszych wymagań.

Dotyczy wszelkiego rodzaju ogłoszeń po Mszy z dziedziny pracy, mieszkania itp. Niedobra jest taka sytuacja gdy ktoś wpada do zakrystii a ksiądz już ma wychodzić do ołtarza. „proszę mi ogłosić że szukam mieszkania, …mam wolny pokój,… potrzebuję pracy a mój numer telefonu to…i tu wręcza skrawek papieru. Chętnie sobie pomagamy, ale jak komuś zależy, niech to załatwia poważnie. Jest do tego kilka dni w tygodniu. Spokojnie można użyć maila, SMS-a, telefonu i wtedy wszystko będzie jak należy.

* Dziś po Mszy o godz. 10.00 katecheza dla dzieci. Zapraszam dzieciaczki. Proszę aby rodzice byli uprzejmi nie uciekać zaraz po Mszy.

* Dziś trzecia niedziela – Msza w Monako o 15.30. Następna Msza w Monako będzie wyjątkowo nie w czwartą, lecz w piąta niedziele września.

* Ostatnia niedziela września to poświecenie tornistrów oraz samochodów.

* W przyszłą niedzielę Msza o spokój duszy Bronisława Rzeszutko

* Mamy kalendarz Polskiej Misji Katolickiej w Paryżu na rok 2014.
Bardzo ładny, dwujęzyczny. Cena 3.80 E

* Panu Januszowi dziękujemy, że znalazł czas aby zająć się podłączeniem organów do instalacji nagłośnienia.

* Na wtorek 22 października przed południem szukam dwóch osób – (świadkowie przy małżeństwie )

* Państwu Oli i Andrzejowi dziękujemy za komplet bezprzewodowych mikrofonów, które ofiarowali do naszej parafii i pracowali aby je zainstalować.

* Do wynajęcia 2 pokoje na okres dwóch miesięcy w miejscowości La Cole sur Loup. Osoby zainteresowane proszę o kontakt 06.27.46.95.62.
* Pani Ewelina Grabska – dyrektorka szkoły makijażu (0 683 375 661) – prosi cztery młode dziewczyny.Na „Cztery pory roku”. – 29 IX. Godz. 8.00 Eglise des Voeux