Ogłoszenia – 13 Niedziela Zwykła – 2013.06.30

Wszystkim Parafianom  wyjeżdżającym na wakacje składam życzenia dobrego i bezpiecznego wypoczynku pod opieką Matki Bożej.

Dobre wakacje to wykorzystanie czasu na modlitwę, może na pielgrzymkę do naszych polskich sanktuariów. Dobry wypoczynek to rodzinna wycieczka i spacer po lesie i wyprawa w góry. Aby dobrze wypocząć  trzeba ograniczyć jak najbardziej komputer i telewizor.

Tą drogą (internetową ) chciałbym też powitać gości, którzy przyjadą na Wybrzeże  Lazurowe z Polski i  życzyć dobrego wypoczynku i regeneracji sił, oraz miłego spotkania z bliskimi.

Przez lipiec i sierpień nie ma Mszy w Cannes i Monaco.
Strona parafialna www.nicea-parafia.pl – też będzie miała  urlop.

Równocześnie przypominam Wam i Waszym gościom, nie ma urlopu od Mszy Świętej. Jest ona wyrazem naszej miłości do Boga. Msza Niedzielna jest obowiązkiem każdego katolika. To nie ważne czy on  jest w swojej parafii czy na wyjeździe

Od zaraz, zatrudnię panią do przyrządzania posiłków w snack i recepcji w szkole golfa w Biot. Wymagana bardzo dobra znajomość języka francuskiego. Po resztę  informacji proszę dzwonić pod numer:  06 77 90 64 44

Z karty żałobnej – Zmarł Ks. Tadeusz Śmiech.  Do ostatnich dni był proboszczem w Lyonie.  W naszej wspólnocie w Nicei głosił rekolekcje wielkopostne kilka lat temu. Polecajmy jego duszę Miłosiernemu Bogu.