Ogłoszenia – Nicea. 2013.06.16

11 Niedziela Zwykła
* Słówko co do Księży zastępców. Jeden Jest z Żywca, drugi z Łomży.   Jestem pewien, że nasi wierni okażą dużo życzliwości wobec nich. Ksiądz nie ma rodziny tam gdzie pracuje. Jego rodzina to Parafianie. Niech nasi księża odczują to rodzinne ciepło tu w Nicei. To będzie bardzo miłe, gdy jakaś rodzina zaprosi księdza na obiad po Mszy. Innym razem przywiezie coś gotowego do zjedzenia, bo wiadomo, że ksiądz w niedzielę nie ma czasu i zostaje o kanapce. Spodziewam się, że zrobicie to tak, że księża zastępcy odjadą z przekonaniem, że szanujecie swoich duszpasterzy. A zróbcie to tak, żeby nawet zazdrościli, że tak temu proboszczowi w Nicei jest dobrze.                                                                                                                                                                                                         * Wystawa polskich artystów. Obrazy i dywany. Muzeum na placu Garibaldi. Pl. Garibaldi 16 bis. Otwarcie: piątek 21.o6 godz. 18.30.  Artyści zapraszają.                                                                                                    * Na adorację zaprasza młodzież. Piątek kaplica na Placu GARIBALDI. Godzina 19.30. Tak się dobrze składa, że w piątek na Garibaldi można najpierw być na wystawie Polskich Artystów Malarzy a następnie przyjść na adorację. Korzyść podwójna; kulturalna i duchowa. Dziękuję Joli i Andrzejowi za bardzo piękne adoracje. Zapewne wymagają dużo przygotowania. P. Bóg to sam odpłaci.                                                                                                                                                                                                  * Pani Konsul z Lyonu będzie przyjmowała w Nicei. Wcześniej trzeba się zgłosić telefonicznie aby być wpisanym na listęi. Data przyjazdu Pai Konsul; piątek, 21.06 od godz. 9.00                                              *  Na pokaz mody połączony z bufetem zaprasza Szkoła Makijażu. Dyrektorką jest Polka – Pani Ewelina Grabska. Dnia 18. 06.2013 godz.  16.30  Adres; 31, Av. de Castellane. MAISON DE L’ENVIRONNEMENT, 0 683 365 661   [email protected]                                                                                                                                   * Dziś po Mszy Św. o 10.00 – katecheza dla dzieci. Zapraszam.                                                                                              * Dziś Msza w Monaco o 15.30. Będą panie: Ania i Natali a więc skrzypce i gitara.                                              *  Dziękujemy Mikołajowi, że towarzyszył nam w śpiewie swoją altówką i swoim talentem.