OGŁOSZENIA. NICEA.20.05.2012

Siódma Niedziela Wielkanocy

* Przyszła niedziela to Niedziela Zesłania Ducha Świętego. Przez cały ten tydzień prośmy Ducha Świętego, aby do nas przyszedł, oświecił umocnił.

* Komunia Święta – podtrzymajmy ten stan duszy, jaki osiągnęliśmy przez spowiedź wielkanocną. Jeżeli zdarzyła się przeszkoda, która nie pozwala na to aby przystąpić do Komunii Świętej, to aby ją usunąć, niech pomoże nam w tym Spowiedź Święta. Wasz proboszcz jest zawsze do dyspozycji, jeżeli nie przed Mszą, to po Mszy Świętej. Ponadto w Laghet jest ksiądz Andrzej (Polak). Zawsze można tam pojechać, można się z nim wcześniej umówić. Są też inni księża-Polacy w diecezji. Skorzystajmy.

* Rada Parafialna, to mała grupa ludzi, która powinna być przy proboszczu. Niech doradzi, niech skrytykuje, niech pomoże. Jej obecności domaga się szczególnie czas wakacyjnej nieobecności proboszcza. Zachęcam Was abyśmy się zmobilizowali i wybrali kilka osób, które będą reprezentować naszą Parafię.

* Jest dla dzieci Promyczek.

Dorośli mają „Głos Katolicki”. Polecam artykuł; „Dlaczego przegrał Sarkozy i co nas czeka we Francji po wyborach”

* Ksiądz Jerzy Chorzempa wraz z panią Lidią zaprasza na „coroczny Zjazd Polonii Południa Francji organizowany przez PZK

w NIEDZIELE 10 CZERWCA 2012 o godzinie 11:00 w Parku w GRIMAUD