OGŁOSZENIA. NICEA.19.02.2012

Siódma Niedziela Zwykła

* Najbliższa środa jest Środą Popielcową. Msza w kaplicy na Placu Garibaldi o godz. 19.30. Zachęcam – kto może przyjść, niech będzie to nasza pierwsza ofiara tegorocznego Wielkiego Postu.

* Postanowienie trzeźwości. Niech podjęcie tego wysiłku będzie pożytkiem dla naszej duszy, hartem silnej woli. Ofiarujmy go za tych naszych braci, których alkohol pognębił oraz dzieci i żony alkoholików, które przeżywają gehennę.

* Droga Krzyżowa w piątek o godz. 19.30 – kaplica na Pl. Garibaldi

* Dzięki naszym panom, którzy na co dzień żyją w przyjaźni z nowoczesna techniką, będziemy mogli w Internecie oglądnąć Mszę Św. nakręconą w kaplicy na Garibaldi, dwa tygodnie temu. Prace są już dobrze zaawansowane. Jak wyraził się Ks. Wicerektor, taka inicjatywa dobrze świadczy o naszej Rodzinie Parafialnej.
Z naszej strony dziękujemy panom; Rafałowi Żelazko i Andrzejowi Matuszewskiemu. Przy okazji apel do wszystkich, którzy robią zdjęcia, aby się podzielili nimi. Chętnie oglądniemy na naszej stronie parafialnej.

* Dla dzieci mamy PROMYCZEK. W tym numerze jest mowa między innymi o obronie jasnej Góry, o Św. Bernadecie, o procy Dawida, o tym jak łatwo zbudować papierową łódkę, oraz wywiad z kapitanem-pilotem Tadeuszem Wroną, który po mistrzowsku wylądował w Warszawie. – zachęcam-tylko 1 €.a

* Kermesse de Sœur Marie w Monako, z udziałem Księcia Alberta II i jego małżonki. Następnie z kolacja oraz spektakl.
Polskie stoisko będzie sprzedawało słodycze i wędlinę oraz polskie alkohole, ponadto ubrania markowe po bardzo niskiej cenie. Impreza będzie w cyrku.
Rozpoczyna się w piątek – 16 marca od godz.12.00 do 20.00 . Kontynuuje w sobotę od godz. 10.00
Wstęp; 50 €. Zamówienia u P. Kulikowskiego. tél. O6 1357 58 77