Ogłoszenia duszpasterskie 2018.01.14

*. Dziś Dzień Emigranta. Sami jesteśmy migrantami na obcej ziemi. Módlmy się za tych, którzy musieli opuścić swoja ojczyznę dla chleba lub z powodu prześladowań religijnych czy politycznych.

*. Składka dzisiejsza jest przeznaczona na Emigrantów i będzie w całości odesłana do Polskiej Misji Katolickiej. Bóg zapłać za Waszą hojność i sympatię dla tych liczą na nas.

*. Dziś w Monaco – razem z innymi Migrantami oraz Arcybiskupem Barsi – Msza Św. za Emigrantów i Emigrantami innych narodowości. Godz. 15.30
Kościół St. Charles  8, av. Saint Charles. Współrzędne GPS;  43,742575                  7. 427412

* Dziś nie ma Mszy w Cannes – Razem modlimy się w Monako. Z okazji Dnia Emigranta i uchodźcy.

*. Monaco – przyszła niedziela (21 stycznia) Msza będzie nie w kościele lecz w sali na piętrze.

*. Jest Promyczek dla naszych najmłodszych