Ogłoszenia Duszpasterskie – 2017. 03. 26. Czwarta Niedziela Wielkiego Postu

Ogłoszenia Duszpasterskie – 2017. 03. 26
*. Rekolekcje Parafialne – rozpoczynamy w piątek. Dołóżmy starań, aby w nich uczestniczyć. Nie szukajmy wymówki, nie szukajmy usprawiedliwienia. Rekolekcje nas podprowadzą do spowiedzi wielkanocnej, abyśmy mogli z radością w sercu wyjść na spotkanie Pana Jezusa Zmartwychwstałego. Rekolekcje zaczynamy w piątek o 19.30 natomiast pół godziny wcześniej będzie Droga Krzyżowa. Dobra okazja aby w Wielkim Poście wziąć jeszcze udział w tym nabożeństwie.

*. W sobotę spowiedź. Zaczynamy o 19.30. Będzie czterech księży. Spowiedź więc nie potrwa długo. W sobotę po spowiedzi można zostać na Mszy Św. i przyjąć Komunię Św.

*. Posprzątajmy na Święta nasz kościół i kapicę. Praktyczniej jest, gdy robimy składkę na ten cel. Dziękuję Wam za poważne podejście do tej sprawy. Niektórzy już złożyli ofiarę – mówię; „Panie Boże – zapłać”. Tej ładnej formy nauczyłem się ostatnio od naszego brata Ukraińca. Ten piękny zwrot przypomina, że P. Bóg wynagrodzi lepiej niż ktokolwiek, bo nie da się prześcigać w hojności.

*. Dla ułatwienia wszystkie te informacje otrzymacie na ulotkach przy wyjściu. Przygotowane są trzy ulotki. (Rekolekcje, Wielki Tydzień i święcenie baranków). Dziś dostaniecie pierwszą.
Informacje będą też na internetowej stronie parafialnej. * Dziękujemy Rafałowi z żoną, którzy pilotują naszą internetową stronę parafialną na odległość z Krakowa.