Ogłoszenia – Czerwiec – 25

*. Wakacje – czas rekonstrukcji naszych sił po wielomiesięcznym wysiłku. Nie może zabraknąć podziękowania P. Bogu za zdobycze i osiągnięcia.

*. Nie ma wakacji od porannej i wieczornej modlitwy oraz niedzielnej Mszy. To jest nasz obowiązek, ale również przywilej i zaszczyt.

*. Na czas wakacji funkcje duszpasterskie pełnić będą dwaj księża zastępcy. Księdza Roberta (Prokuratora z Łomży) znacie już dobrze. Księdza Józefa przedstawię Wam w przyszłą niedzielę. Jest proboszczem parafii na północy Polski. Przyjeżdża ze swoją siostrą, która jest Nazaretanką i jeszcze jedną osobą.

*. Ks. Robert nie będzie miał samochodu. Bardzo proszę, aby parafianie wzięli to pod uwagę. Można podzielić zaszczytny obowiązek przywożenia księdza.

*. Panu Bogdanowi dziękujemy za podjęcie odpowiedzialności za kościół  w Col de Villefranche.

*. Proszę aby ktoś wziął pod opiekę kaplice na Garibaldi.

*. W czasie wakacji nie ma Mszy w Cannes i Monaco. (Doświadczenie mówi, że pozostaje tylko kilka osób, które pójdą na Mszę do parafii francuskiej.)

*. Grupa Różańcowa ma swój program na lipiec i sierpień. Modlimy się o dobre i bezpieczne wakacje oraz w intencji nowożeńców. Za pracę komputerową dziękujemy Pani Izabeli.

*. W tym tygodniu świętujemy; Świętych Piotra i Pawła, Haliny, Urbana.  Solenizantom składamy życzenia i ofiarujemy im modlitwę.

*. Dziękuję bardzo wszystkim, którzy przyczynili się do dobrego zorganizowania procesji Bożego Ciała. Szczególnie dużo pracy włożyły mamy dzieci, które w ubiegłym roku przystąpiły do Pierwszej Komunii Św. Wszystkim mówię –  „Panie Boże ….zapłać”.

*.