Ogłoszenia – Czerwiec – 11. 2017

Niedziela Trójcy Świętej
*. Dziś przeżywamy w naszej Parafii uroczystość Pierwszej Komunii Św.  Spowiedź i
Komunia Św. to następny etap po Chrzcie. Przy tej okazji każdy ma sobie postawić
pytanie; jak wypełniam przyrzeczenia złożone na Chrzcie.

*. Dzieciom i rodzicom gratulujemy tej wspaniałej chwili. Nie zapominajmy jednak, że nie wolno nam osiąść na laurach mówiąc sobie; odfajkowane, zaliczone. Mamy okazać wierność P. Jezusowi przez modlitwę codzienną, niedzielną Mszę oraz częstą Spowiedź.

*. 18 czerwca – Święto Bożego Ciała – przygotujemy ołtarz i wyjdziemy z procesją. Proszę rodziców, aby dzieci przygotowały się do procesji. Niech wezmą udział przez dzwoneczki i sypanie kwiatów.

*. O przygotowaniem ołtarza proszę rodziców dzieci, które w tym dniu będą miały Rocznicę Pierwszej Komunii Św.
*. Spotkanie emigrantów – Przyszła niedziela. 18.bm. Kościół Don Bosco – godz. 16.00. Będzie to Msza Św. Międzynarodowa. Obecny będzie Ks. Biskup. Zachęcam abyśmy wzięli udział.

*. Wystąpimy z nasza flagą, przyniesiemy polski bochenek chleba. Ustalono, że po polsku będzie Pierwsze Czytania i wezwanie Modlitwy Wiernych (o powołania) oraz mamy prawo aby przy ołtarzu byli dwaj nasi ministranci.

*. Po Mszy, na podwórku Emigranci dzielą się przysmakami regionalnymi. Mam nadzieję, że nie zabraknie polskiej reprezentacji.

*. Dziś Msza w Cannes

*. W przyszłą niedziele nie będzie Mszy w Monaco. (Z powodu spotkania z Biskupem)