… na 6 maja 2018 – Bierzmowanie – Pożegnanie Ks. Andrzeja

*. Z naszej Wspólnoty Polskiej w Nicei odchodzi Ks. Andrzej Koch. Nie będzie już proboszczem parafii Św. Heleny. Jest to smutna wiadomość. Nasza współpraca układała się bardzo dobrze. (Szkoła Polska, wieczorki Andrzejkowe, rekolekcje i spowiedzi na Garibaldi, oraz wiele innych)

*. 6 maja akcentem bardzo mocnym u nas będzie wystąpienie Księdza Andrzeja w zastępstwie biskupa.                                                                                                                     Gdy Bp. Lechowicz nie będzie z nami (ze względów zdrowotnych), Ks. Andrzej udzieli Sakr. Bierzmowania i odprawi Mszę odpustową.

*. Ksiądz Andrzej udzieli Sakramentu Bierzmowania czwórce naszych młodych parafian. Są to Ania, Adrian, Dawid i Kamil. Modlitwą naszą wspierajmy ich.

*. Po Mszy zapraszamy do naszej rodziny na piknik. Jak co roku gromadzimy się pod sosenkami. Wspólne biesiadowanie będzie to wyrazem naszej wdzięczności wobec Ks. Andrzeja.

*. Zapraszamy na piknik do Col de Villefranche nie tylko Rodaków z Nicei ale również z Cannes i Monaco. (Nie ma Mszy w Cannes w niedzielę 6 maja o godz. 15.30)