IV Niedziela zwykła 29.01.2023 r. Ogłoszenia duszpasterskie.

1.W poniedziałek wspomnienie Bronisława Markiewicza, kapłana. We wtorek wspomnienie św. Jana Bosko, kapłana. We czwartek Święto Ofiarowania Pańskiego.

2.W tym tygodniu przypada Święto Ofiarowania Pańskiego zwane tradycyjnie w Polsce Świętem Matki Boskiej Gromnicznej. W tym dniu według naszej tradycji święcimy świece. Świece te dawano do rąk konającym, poza tym zapalano je w czasie burzy i gromów, aby niebezpieczeństwo od domu oddalić, stąd też świece te gromnicami zwano. W naszej Wspólnocie poświęcenie świec odbędzie się w niedzielę 5 lutego na Mszy św. o godzinie 9h00.

3.W niedzielę 29.01.2023 r. Pastorale des Migrantes organizuje Messe des Nations, na którą jesteśmy zaproszeni. Msza św. pod przewodnictwem Ks. Biskupa Jean Philippe Nault odbędzie się w kościele Notre Dame Auxiliatrice, 2 place don Bosco w Nicei o godzinie 14h30. Liczna obecność na tej Mszy św. będzie okazją do pokazania jak żywotna jest nasza Wspólnota.

4.W Niedzielę 29.01.2023 r. nie będzie Mszy św. na Col de Villefranche o godzinie 9h00