IV Niedziela Wielkiego Postu 19.03.2023 r. Ogłoszenia duszpasterskie.

1.Liturgia tygodnia. We czwartek wspomnienie św. Turybiusza z Mongrovejo, biskupa. W sobotę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.

2.Wkraczamy już w czwarty tydzień Wielkiego Postu. Jak przeżywamy ten czas? Czy zdajemy sobie sprawę z tego, ża ma to być czas naszego nawrócenia? Czy przygotowujemy się do udziału w rekolekcjach wielkopostnych? Czy postanowiliśmy już, że w czasie tegorocznego Wielkiego Postu z całą powagą i odpowiedzialnością podejmiemy trud odbycia Sakramentu Pojednania – dobrej spowiedzi św?. Te i wiele innych pytań niech będą świętym zaczynem niepokoju wiodącym nas na radosne spotkanie ze Zmartwychwstałym Chrystusem.

3.Rekolekcje wielkopostne……….. Zaproszenie do udziału w nich kieruje Chrystus do każdego z nas. Wezmy w tych rekolekcjach sami udział i uczyńmy wszystko, aby skorzystali z nich wszyscy nasi najbliżsi. Wesprzyjmy sprawę rekolekcji naszymi modlitwami.

4.Rekolekcje w naszej wspólnocie będą miały miejsce:

Niedziela 26 marca – Msza św. z nauką rekolekcyjną o godzinie 9h00 i okazja do spowiedzi

Poniedziałek 27.03, Wtorek 28.03, Środa 29.03.2023 r. – Msza św. z nauką rekolekcyjną o godzinie 20h00 i okazja do spowiedzi.

Nauki rekolekcyjne będzie głosił Ks. Adam Wijata proboszcz parafii św. Łukasza w Nicei.

5.Msze św. na Lazurowym Wybrzeżu w Niedzielę 19.03.2023 r.

• 15h30 Monaco w kościele Sainte Devote
  • 18h00 Col de Villefranche w kościele Notre Dame de France