Informacje parafialne 2017.11.26

*. Dziś Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata, przyszła niedziela to ADWENT,
czas naszego przygotowania na przyjście Bożego Dzieciątka.

*. Pan Bogdan Ogonowski jest aktualnie w Kraju. W Częstochowie zamówił Mszę Św. w intencji naszych parafian. To Msza niecodzienna, bo przed Cudownym Obrazem Matki Bożej. Za tę piękną inicjatywę dziękujemy panu Bogdanowi. Jemu samemu życzymy zdrowia (wyjechał na badania) a Królowej Polski i Pani Częstochowskiej polecamy nasze intencje oraz dusze naszych zmarłych. Dzisiejsza Msza – o spokój duszy św. pamięci Marka Kaczora.
+ Pogrzeb będzie w Kolbuszowej we czwartek. Natomiast ostatnie pożegnanie i zamknięcie trumny – Reposoir Pastor – poniedziałek  godz. 11.00. Dołóżmy starań aby być wtedy z rodziną i naszą modlitwą pożegnać Marka, który nas uprzedził do Domu Ojca.

*. Dzisiaj po Mszy będzie zbiórka do puszki na leczenie Jacka. Ten młody człowiek ma chorobę, która działa bardzo destrukcyjnie na jego psychikę. Jeżeli serce nam podpowie – włóżmy coś do puszki. Ponadto, aby podnieść Jacka na duchu, prześlemy mu nasze grupowe zdjęcie, które zrobimy po Mszy na schodach. Niech będzie ono dowodem, że za niego się modlimy i sercem jesteśmy przy nim w jego cierpieniu.
*. Gościmy w naszej parafii księdza misjonarza. Ksiądz Jakub głosi Ewangelią u naszych sąsiadów na Wschodzie. Nie jest to praca łatwa. Boryka się również z trudnościami finansowymi. My nie jesteśmy bogaczami-milionerami,
każdy ledwo wiąże koniec z końcem. Dając ofiarna ręką – napełniamy nasze serce. Pan Bóg będzie zaś umiał oddać nam stokrotnie.
*. Kalendarz Pl.-Fr. Temat; NIEPODLEGŁOŚĆ – INDEPENDANCE 2018. Piękny prezent dla rodziny i przyjaciół w Polsce i we Francji. Cena; 4,70€
*. Spowiedź. Nasze modlitwy będą skuteczniejsze jeżeli staniemy przed Panem
z czystym sercem. Co pozostaje? Sakrament Oczyszczenia. Jestem do Waszej dyspozycji jako spowiednik. Dziś możemy poprosić Ks. Jakuba, który gościnnie jest z nami.
*. Andrzejki. W przyszła sobotę zapraszają nas na wieczorek – państwo Basia i Marek ze swoja ekipą. Za trud organizacyjny – dziękujemy. Sobota – 2 grudnia
godzina 19.30 (do 23.30). Wstęp – 15€. Strona muzyczno-wokalna; panie; Nadine, Filka, Ewa.
*. Dziś Msza w Monaco. Przyszła sobota – Garibaldi, niedziela – Cannes. Piątek – katecheza.
*. Imieniny ; czwartek – Św. Andrzeja Apostoła