Informacje Duszpasterskie na niedzielę 29 grudnia 2019

…We wtorek Świętego Sylwestra. Ostatni dzień roku 2019. Zanim powitamy    Nowy Rok złóżmy Panu Bogu podziękowanie za otrzymane łaski w roku minionym.
Zapraszam do Col de Villefranche na godz. 18.30

…We środę – 1 Stycznia. Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msza w Col de VF – godz. 10.00. Przyjdźmy w pierwszy dzień roku 2020 aby pokłonić się naszej Matce i Pani i poprosić o Jej wstawiennictwo.

…Już dziś przypominam i zachęcam do uczestnictwa w obchodach uroczystości Św. Dewoty w Monaco. Będzie to 27 stycznia połączone z paleniem łodzi w porcie.
Św. Patronka Monaco – pochodzenia Korsykanka – oddała życie za Chrystusa podczas prześladowań Dioklecjana w IV wieku.

…Wszystkim Parafianom, wszystkim Gościom, oraz wszystkim, którzy będą czytać te informacje duszpasterskie – składam najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa na cały rok 2020, oraz dołączam za Was modlitwę, aby moje życzenia ( jako księdza i proboszcza polskiej Parafii) zrealizowały sie w całej pełni.