II Niedziela Wielkiego Postu 25.02.2024 r. Ogłoszenia duszpasterskie.

1.Liturgia tygodnia. W środę wspomnienie św. Hilarego I, papieża. W piątek wspomnienie św. Feliksa III, papieża.

2.W środę popielcową wkroczyliśmy w liturgiczny okres Wielkiego Postu. Niech ten czas, który nastał, będzie przez ludzi wierzących uszanowany. Niewiele potrzeba, aby zakłócić powagę tego świętego czasu pokuty i modlitwy, czasu powrotu do Boga.

3.Czas Wielkiego Postu kieruje nasze oczy w stronę krzyża. To sposobny czas, aby ten znak wiary i nadziei znalazł należne mu miejsce w naszym miejscu pracy i odpoczynku. Czy znak Krzyża świętego znajduje się tam, gdzie toczy się nasze życie?

4.W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na tradycyjne nabożeństwa – gorzkie żale i drogę krzyżową. W każdą niedzielę Wielkiego Postu po Mszy św. na przemian śpiewamy gorzkie żale, albo odprawiamy drogę krzyżową.

5.Rekolekcje Wielkopostne w naszej wspólnocie.

Niedziela 3.03.2024 r. Msza św. o godzinie 9h00 z nauką rekolekcyjną i okazja do spowiedzi.

Poniedziałek 4.03.2024 r. Msza św. o godzinie 20h00 z nauką rekolekcyjną i okazja do spowiedzi.

Wtorek 5.03.2024 r. Msza św. o godzinie 20h00 z nauką rekolekcyjną i okazja do spowiedzi.

Rekolekcje będzie prowadził Ks. Janusz Kurasz z diecezji rzeszowskiej.

6.Msze św. na Lazurowym Wybrzeżu w niedzielę 25,02.2024 r.

• 9h00 Col de Villefranche w kościele Notre Dame de France
  • 15h30 Monaco w kościele Sainte Devote