Niedziela Świętej Rodziny 27.12.2020 r. Ogłoszenia duszpasterskie.

1.Liturgia tygodnia. W poniedziałek święto św. Młodzianków, męczenników. W czwartek wspomnienie św. Sylwestra I, papieża. W piątek Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – Nowy Rok. W sobotę wspomnienie św Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów kościoła.

2.Kościół w Uroczystość Świętej Rodziny kieruje naszą uwagę na Rodzinę. Wpatrujemy się w Świętą Rodzinę z Nazaretu, jako jedna Rodzina ludzka i wypraszamy potrzebne łaski dla wszystkich rodzin, szczególnie dla rodzin z naszej polonijnej wspólnoty. Niech w rodzinach, które tworzymy i w których żyjemy panuje atmosfera miłosci, życzliwości, dobroci i zrozumienia. Taka sama atmosfera, której przykład daje nam Święta Rodzina.

3.W piątek Uroczystość Świętej Bozej Rodzicielki – Nowy Rok. Msza św. w naszej wspólnocie o godzinie 9h00.