Ogłoszenia – Nicea – 2014.06.22

Uroczystość Bożego Ciała

* Przyszła niedziela to uroczystość Świętych Apostołów; Piotra i Pawła.
Inni Patronowie przyszłego tygodnia to; Św. Alojz, Św. Jan Chrzciciel, Św. Zygmunt
Naszych Solenizantów otaczamy serdeczną modlitwą. W piątek oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.

* W przyszłą niedzielą gościmy u nas CHÓREK AFRYKAŃSKI. W czasie Mszy możemy przenieść się na chwilę w afrykański nastrój modlitewny stworzony przez tam-tam, marakasy i gitarę a może nawet i taniec liturgiczny.
Tak się składa, że w tym dniu żegnamy też naszego pana Janusza organistę z rodzina, bo wracają do polski.

* W przyszłą niedzielę nasz organista Pan Janusz jest z nami ostatni raz, bo z rodziną wyjeżdża do Polski. Proponuję, abyśmy po Mszy (w Col de Vilfranche) pozostali przez pewien czas razem. Niech będzie to pod sosenkami na małym poczęstunku.

* Dzisiejsza Msza o godz. 10.00 była w intencji Piotra. Podziękowanie P. Bogu za powrót do zdrowia z prośbą o dalszą opiekę. Była to intencja kolegów z pracy, którzy razem ze swoim szefem tworzą piękną, rodzinną grupę. Gratulujemy.

* Dziękuję wszystkim za udział w uroczystości Bożego Ciała. Dziękuje tym którzy włączyli się do organizacji procesji.
Dziękuję rodzicom oraz dzieciom, które sypały kwiaty i dzwoniły dzwoneczkami.
Po zakończeniu Mszy otrzymają symbolicznego lizaczka.

*Przysięgę małżeńską w kościele parafialnym w Głogowie Małopolskim będą składać; Adam Franciszek Rosół, urodzony w Kolbuszowej, zamieszkały aktualnie w Cannes
oraz Justyna Kopacz – Głogów Młp. ul Polna
Zapowiedz druga.