1 Niedziela po Narodzeniu Pańskim – Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. Ogłoszenia duszpasterskie.

1.Liturgia tygodnia. W poniedziałek Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – Nowy Rok. We wtorek wspomnienie św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Koscioła.

2.31 grudnia to ostatnia niedziela i ostatni dzień roku 2023. Dziękujmy Bogu za wszystkie otrzymane łaski i przepraszajmy za to, co było złe w naszym życiu. Prośmy także o Boże błogosławieństwo na rok 2024.

3.1 Niedziela po Narodzeniu Pańskim to Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. Kościół zachęca nas, abyśmy przeżywając to Święto zwrócili uwagę na nasze rodziny. Ogarnijmy naszą modlitwą wszystkie rodziny naszej polonijnej Wspólnoty na Lazurowym Wybrzeżu. Bożej opiece polecajmy te rodziny, które przeżywają różne trudności na drodze życia rodzinnego

4.Msze św. na Lazurowym Wybrzeżu w Niedzielę 31 grudnia 2023 r. i w poniedziałek 1 stycznia 2024 r.

• Niedziela 31 grudnia – 9h00 Col de Villefranche w kościele Notre Dame de France
  • Poniedziałek 1 stycznia – 11h00 Col de Villefranche w kościele Notre Dame de France