XXXI Niedziela zwykła 31.10.2021 r. Ogłoszenia duszpasterskie.

1.Liturgia tygodnia. W poniedziałek Uroczystość Wszystkich Świętych. We wtorek wspomnienie Wszystkich wiernych zmarłych. We czwartek wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa.

2.1 listopada – Uroczystość Wszystkich Świętych. Szczególnie w tym dniu Kościół ukazuje nam ogromną rzeszę ludzi, którzy idąc za Jezusem Chrystusem osiągnęli życie wieczne. Wszyscy Święci, których czcimy w tym dniu przypominają nam o naszym podstawowym powołaniu – powołaniu do świętości.

3.2 listopada – Dzień Zaduszny. Nasze zamyślenie o śmierci, o przemijaniu i wieczności niech będzie okazją do odnowienia naszej wiary w rzeczy ostateczne: w sąd Boży, w odpowiedzialność człowieka przed Bogiem za swoje życie.

4.Msze św. na Lazurowym Wybrzeżu w Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny.

• Poniedziałek – Uroczystość Wszystkich Świętych msza św. na Col de Villefranche w kościele Notre Dame de France o godzinie 9h00
  • Wtorek – Dzień zaduszny msza św. na Col de Villefranche w kościele Notre Dame de France o godzinie 19h00