XXVIII Niedziela zwykła 9.10.2022 r. Ogłoszenia duszpasterskie.

1.Liturgia tygodnia. W poniedziałek wspomnienie św. Męczenników Dionizego, Biskupa i Towarzyszy. W piątek wspopmnienie św. Kaliksta I, Papieża i Męczennika. W sobotę wspomnienie św. Teresy od Jezusa, Dziewicy i Doktora Kościoła.

2.W miesiącu pazdzierniku trwamy na modlitwie różańcowej. Poprzez tę piękną modlitwę upraszajmy Boże błogosławieństwo dla naszej umiłowanej Ojczyzny. Prośmy Boga za przyczyną Matki Najświętszej o Jego błogosławieństwo dla naszych rodzin.

3.Zapraszamy wszystkie dzieci z naszej Wspólnoty do uczestniczenia w katechizacji. W ramach katechezy dzieci przygotowują się do Przyjęcia I Komunii św. oraz pogłębiają dar wiary otrzymany na Chrzcie św.

4.Msze św. na Lazurowym Wybrzeżu w Niedzielę 9.10.2022 r.

• 9h00 Col de Villefranche w Kościele Notre Dame de France
  • 15h30 Vallauris u Pani Wioletty Varasse – 596 Avenue General de Gaulle. Po Mszy św. spotkanie parafialne przy grilu.