XXV Niedziela zwykła 18.09.2022 r. Ogłoszenia duszpasterskie.

1.Liturgia tygodnia. W poniedziałek wspomnienie św. Januarego, Biskupa i Męczennika. We wtorek wspomnienie św. Męczenników Andrzeja Kim Teagon, Kapłana, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy. W środę Święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.

2.Jak co roku, tak i dzisiaj w trzecią niedzielę września świat pracy z całej Polski udaje się na Jasną Górę, aby odbyć kolejną Ogólnopolską Pielgrzymkę do Królowej Polski. Wraz z całym światem pracy łączymy się w gorącej wspólnej modlitwie do Jasnogórskiej Pani o błogosławieństwo Jej Syna dla naszej Ojczyzny.

3.Zwracam się z gorącą prośbą do wszystkich rodziców, aby dołożyli wszelkich starań o jak najliczniejsze uczestnictwo dzieci z naszej wspólnoty na katechezę. Wzrost wiary i kształtowanie wrażliwości moralnej nie dokonuje się okazjonalnie, ale poprzez systematyczne słuchanie i rozważanie słowa Bożego i dzieł Bożych na katechezie i niedzielnej Eucharystii. Rozpoczęczie roku katechetycznego i pierwsza katecheza w niedzielę 2 pazdziernika.

4.Msze św. na Lazurowym Wybrzeżu w Niedzielę 18.09.2022 r.

• 15h30 Monaco w kościele Sainte Devote
  • 18h00 Col de Villefranche w kościele Notre Dame de France