XXIV Niedziela zwykła 11.09.2022 r. Ogłoszenia duszpasterskie.

1.W środę Podwyższenie Krzyża Świętego – święto. W czwartek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej. W sobotę wspomnienie świętych Męczenników Korneliusza, Papieża i Cypriana, Biskupa.

2.W tym tygodniu obchodzić będziemy święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Krzyż jest znakiem nadziei i zwycięstwa, bo jest znakiem naszego zjednoczenia z Chrystusem umarłym i zmartwychwstałym.

3.Rozpoczyna się rok szkolny i kolejny rok katechetyczny. Katechizacja to zadanie szczególnie ważne dla nas wszystkich w tych trudnych czasach, kiedy trzeba wychować młode pokolenie Polaków w wierności Bogu i Ojczyźnie. Zachęcam rodziców do zapisywania swoich dzieci na katechezę, która będzie się odbywała w niedzielę po Mszy św. Rozpoczęcie katechezy w pierwszą niedzielę października.

4. Msze św. w Niedzielę 11.09.2022 r.

• 15h30 Cannes w kościele Sacre Coeur du Prado
  • 18h00 Col de Villefranche w kościele Notre Dame de France