VII Niedziela Wielkanocna 29.05.2022 r. Ogłoszenia duszpasterskie.

1.Liturgia tygodnia. W poniedziałek wspomnienie Bł. Jana Sarkandra, Kapłana i Męczennika. We wtorek Święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. W środę wspomnienie św. Justyna, Męczennika. We czwartek wspomnienie św. Marcelina i Piotra, Męczenników.

2.W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Dni powszednie w okresie między Wniebowstąpieniem a Zesłaniem Ducha Świętego są czasem naszego przygotowania na przyjęcie Ducha Świętego Pocieszyciela. Niech więc tydzień, który mamy przed sobą, będzie czasem świętego, modlitewnego oczekiwania na Zesłanie Ducha Świętego Pocieszyciela.

3. Msza św. na Lazurowym Wybrzeżu w Niedzielę 29.05.2022 r.

• 16h00 Col de Villefranche w kościele Notre Dame de France. W czasie tej Mszy św. Ks. Bp. naszej diecezji Philippe Nault udzieli Sakramentu Bierzmowania 10 młodym z naszej polonijnej wspólnoty. Po Mszy św. spotkanie braterskie dla całej wspólnoty.