V Niedziela Wielkanocna 7.05.2023 r. Ogłoszenia duszpasterskie.

1.Liturgia tygodnia. W poniedziałek Uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika. W piątek wspomnienie św. Nereusza i Achillesa Męczenników.

2.Świętujemy dzisiaj, przeniesioną ze środy – Uroczystość Maryi Królowej Polski i rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Myślą i sercem sięgamy w czas przeszły – do historii naszego narodu. Bogu dziękujemy za Tę, która dana jest „ku pomocy i obronie naszego narodu”

3.Rozpoczynamy maj – miesiąc poświęcony czci Matki Najświętszej. Podtrzymujmy w naszych domach i rodzinach piękne majowe tradycje. Litanią Loretańską i pieśniami Maryjnymi oddajmy hołd naszej Matce i Królowej.

4.Msza św. na Lazurowym Wybrzeżu w Niedzielę 7.05.2023 r.

• 14h00 Col de Villefranche w kościele Notre Dame de France. Po Mszy św. nabożeństwo majowe przy kapliczce a po zakończeniu nabożeństwa pique-nique dla całej Wspólnoty. Wszystkich serdecznie zapraszam.