Szósta Niedziela Wielkanocna

• W przyszły czwartek (2 Czerwca) –Święto Wniebowstąpienia (40 dni po Zmartwychwstaniu) P.J. Msze Święte o godz. 10.00 i 19.30
    we Francji to święto Ascension du Seigneur jest uznawane przez państwo. Inaczej mówiąc; dzień wolny od pracy. Niekiedy trzeba się upomnieć po swoje prawa.
  • W Święto Wniebowstąpienia biskup Nicei zaprasza młodzież na pielgrzymkę do Utel. Jest to mała miejscowość w górach gdzie miała się ukazać się Matka Boża marynarzom, którzy w czasie nawałnicy błagali o ocalenia życia.
  • Głos Katolicki przedrukował kazanie Biskupa Skorca, które słyszeliśmy w minioną
    niedzielę. Warte jest Waszej uwagi.
  • Ostatni Głos Katolicki mówi również o cudzie, który miał miejsce w Fatimie dwa tygodnie temu. Pozwolę sobie zacytować; „Ponad 250 tys. osób przybyłych 13 maja do Fatimy na uroczystości dziękczynne za beatyfikację Jana Pawła mogło zobaczyć wokół słońca wielokolorową obręcz. To niezwykłe zjawisko widoczne było tylko w Fatimie i jej okolicach. Ludzie płakali i klaskali i mówili, że to dzięki wstawiennictwu Jana Pawła II. Takie zjawisko miało już miejsce, gdy Maryja objawiła się Pastuszkom w roku 1917.”
  • Dziś nie ma Mszy w Monaco z powodu wyścigów samochodowych.
  • Mamy Promyczek dla dzieci – zapraszamy nasze Aniołki.
  • Zachęcam aby zgłosić swój udział na wycieczkę.
    13 czerwca – odpłatność za autobus – tylko 10€.
    Wspaniałe miejsce do zwiedzenia. Połączone są wartości krajoznawcze, artystyczne i
    duchowe . Trzeba skorzystać tym więcej że nie mamy za dużo takich atrakcji.
    Siostra organizatorka prosi, aby wpisać się jak najszybciej.
    Zróbmy to już dzisiaj, zaraz po Mszy Świętej. Będzie ktoś czekał z kartką i
    długopisem. Najlepiej będzie, gdy dokona się od razu wpłaty 10€