Ogłoszenia parafialne na niedzielę.09.06.2019 Zesłanie Ducha Św.

…Przyszła niedziela ( 16.06) – to Niedziela Trójcy Świętej.

… Za dwa tygodnie Boże Ciało. Uczcimy Chrystusa Eucharystycznego procesją i adoracją przy ołtarzu polowym. Bardzo proszę rodziny od Bierzmowania i Pierwszej Komunii Św. o włączenie się w tą sprawę.
Należy przygotować; teren wokół kościoła i ołtarza, wynieść ołtarz, na ścianie umieścić krzyż, postawić pulpit, zająć się nagłośnieniem.

…Czy można się spotkać w sobotę wieczorem po Mszy francuskiej, tzn. o godzinie 20. ? Chcemy te rzeczy przygotować.

…W związku z procesją proszę aby rodzice zechcieli zaangażować dzieci do sypania kwiatów i dzwonienia.

…Boże Ciało w Polsce obchodzone jest we czwartek.

…Boże Ciało w Monaco – Msza Św. i procesja na zamek księcia. Oraz Jubileusz 50-lecia kapłaństwa Arcybiskupa Monaco – Środa 19.06. godz.18.

…Dziś Msza w Cannes, w przyszłą niedziele –Monaco.

…Na wakacje mamy dwóch księży na zastępstwo. Pozostaje pytanie – jak możemy rozwiązać sprawę pieśni mszalnych. Opcje są trzy; organista elektroniczny, tekst na ekranie i tekst na kartkach. Czy mógłby się ktoś tego odjąć?

…Nadeszło podziękowanie dla naszej Parafii od Sekretarza Ojca Świętego Jana Pawła – arcb. Lwowa. Przeczytam tekst….

…Mieszkanie poszukiwane; studio lub pokój. Z Internetem i pralką w cenie do 550€. Od 28 czerwca do początku sierpnia. – Mikołaj – 06 05 68 73 22.