Ogłoszenia Parafialne – 2015 09 06

* Dziś podczas adoracji modlimy się za dzieci i młodzież z okazji  nowego roku szkolnego. Pamiętamy oczywiście również o nauczycielach, wychowawcach i katechetach. Nie zapominamy również, ze w całości nauczania i wychowania ogromnie ważną sprawę odgrywają rodzice.

* W przyszłą niedzielę błogosławieństwo plecaczków i przyborów szkolnych.
Na początku roku szkolnego poświęcenie samochodów, aby bezpiecznie dowoziły do szkoły i  pracy.

* W przyszłą niedzielę poświęcenie samochodów po Mszach o godz. 10.00 oraz w Cannes

* Nasza pielgrzymka do Laghet jest zaplanowana na 18 października. Zaproszenie przyjął Biskup Ordynariusz Nicei Mgr. Andre Marsau. Przybędzie również z Paryża nowy Rektor. Będzie u nas po raz pierwszy. To wszystko należy nam przygotować i omówić. Zapraszam te osoby, które chciałyby się włączyć w organizację.
Piątek – godz. 19.00

* Dziś Msza Św. w Cannes – 15.30. Nie będę się mógł zatrzymać po Mszy, po na Garibaldi czeka mnie jeszcze Msza ze wspólnotą francuską. Zostanę w Cannes w przyszłą niedzielę.

* Będziemy kontynuować katechezę w polskiej szkole. Dodatkowo przygotowanie do Pierwszej Spowiedzi będzie po polsku przy parafii Św. Heleny. Bardzo proszę aby rodzice zgłaszali dzieci.

* Chciałbym się spotkać z rodzicami dzieci od Pierwszej Komunii. Chcielibyśmy zaplanować datę oraz dzień katechezy.