OGłOSZENIA.NICEA.5.02.2012

Piąta Niedziela Zwykła

* Naszemu księdzu wicerektorowi dziękujemy za przyjazd do naszego dekanatu oraz do naszej Parafii w Nicei. Panom; Markowi i Bogdanowi dziękujemy, że znaleźli czas i dobrą wolę, aby go wozić. Trzeba go jeszcze będzie zawieść na dworzec.
* Księże Rektorze – dziękujemy za wczorajsze wieczorne spotkanie. Jak Ksiądz doktor sam widział, mamy wielu parafian inteligentnych i ofiarnych.
* Konsul Forkasiewicz organizuje video-prelekcję na temat mistrzostw piłki nożnej w Polsce. Ilość miejsc ograniczona. Bilet wstępu zainteresowani otrzymają pocztą. Do tego potrzebny jest adres zamieszkania. Video prelekcja będzie 1 marca br. w Akropolis o godz. 19.00
* Lux Veritatis przesyła podziękowanie tym wszystkim, którzy złożyli podpisy w obronie prawdy wyrażając swój protest przeciwko odsunięciu Telewizji Trwam od dostępności publicznej. Protest trwa. Gdy ktoś nie podpisał, może to jeszcze zrobić. Zebrano milion podpisów.
* Zakończył się okres kolędowy, ale możemy kontynuować błogosławieństwo rodzin. Jak zwykle możemy się umawiać według kalendarza z tą małą różnicą , że trzeba będzie po mnie przyjechać, bo przez pewien czas nie mogę prowadzić samochodu. Jestem po małej operacji prawej ręki.
* Dziś ksiądz wicerektor odprawia w naszej parafii trzy Msze i głosi trzy kazania. Za ten wysiłek dziękujemy. Powiedział, że robi to dla nas, bo nas lubi.
My zaś dziękujemy pani Sabinie, że zaprosiła księży na obiad.