OGŁOSZENIA. NICEA.27.05.2012

Zesłanie Ducha Świętego

* Procesja na Boże Ciało – za dwa tygodnie. Uczcimy Pana Jezusa procesją wokół kościoła. Zapraszam dzieci do sypania kwiatów i dzwonienia. Już dziś proszę, aby poprawnie zaparkować samochody. Sprawdza się, że zaparkowanie „w kłos”, po lewej stronie, przy murze kościoła daje więcej miejsca na procesję.

Oczywiście pod warunkiem, że przy murze oporowym po prawej stronie nie stawiamy samochodów.

* Jubileusz Ks. Wicerektora. wysyłamy od parafii życzenia. Po Mszy proszę o złożenie podpisów.

*  Tak jak już prosiłem, potrzeba aby w parafii buło kilka osób, które zechciałyby pomóc księdzu i reprezentować parafię, szczególnie podczas nieobecności proboszcza (wakacje). Sporządziłem listę, na której znajdziecie kilka nazwisk. Niech każdy zaznaczy osobę, którą darzy swoim zaufaniem.

Jeżeli są małżeństwa prosimy o udział pań również. Lista nie jest definitywna, tylko proponowana, a to znaczy, że można dopisać jedną czy drugą osobę.

Listy i długopisy znajdziecie przy wyjściu na stoliczku.

* Dzień Matki był wczoraj ale nasza wdzięczność dla tej osoby nie ma limitu czasu. Módlmy się zawsze za naszych rodziców, szczególnie za nasze mamy.

* Są koperty Grupy Różańcowej – proszę pobrać. W tym miesiącu modlimy się za dzieci, które przystąpiły do Pierwszej Komunii.

*  Do stanu małżeńskiego przygotowują się; Wioleta Sułkowska i Przemysław Kuczaj –  zapowiedź trzecia.

* Dzisiaj nie ma  Mszy w Monaco. Jest wyścig Formuły N° 1 i miasto jest zamknięte. Przypomnę że w Monaco Msze są w trzecią i czwartą niedzielę miesiąca, a w Cannes – w pierwszą i drugą. Zawsze o 15.30. Natomiast w Cannes i Monaco nie ma Mszy w lipcu i sierpniu.

Nasze sprawy rodzinne

P.Kalinowski prosi o pomoc w wynajęciu mieszkania w Nicei dla 2 osób pracujacych