OGŁOSZENIA. NICEA.26.02.2012

Pierwsza Niedziela Wielkiego Postu

*   Rozpoczęliśmy Wielki Post. W każdy piątek droga krzyżowa w kaplicy na Pl. Garibaldi. Po krótkiej Drodze Krzyżowej – msza Św. recytowana.

Dołóżmy starań, aby uczestniczyć – P. Jezus złożył za nas tak wielką ofiarę.

Nie mamy tam obrazów stacji Drogi krzyżowej, ale korzystamy z nowoczesnej techniki audiowizualnej. To nam bardzo pomaga w modlitwie. Przy okazji skłon do młodych internetowców – będziemy wdzięczni za nowe komplety Drogi Krzyżowej.

*  Kurs przedmałżeński rozpoczniemy w marcu. Proponuję wtorek wieczorem.

*  Dziś Msza w Monaco o 15.30.

*  Z grupą Różańcową w tym miesiącu modlimy się za chorych. Marzence dziękujemy za składanie kopert.

*  Na naszej internetowej stronie parafialnej (w ogłoszeniach) możemy oglądnąć film z Mszy z księdzem wicerektorem. Autorom dziękujemy.

Poza internetem mamy to nagranie również na płycie.

*  Zamówiłem palmy wielkanocne – przyjadą z Polski, będzie taniej.

*  Zapłaciłem następną ratę za wynajmowanie kościoła w Villefranche. Jest to 700 €. Mówię wam „Bóg zapłać” bo jest to ofiara, którą dajecie na składkę  w każdą niedzielę.

Z naszej Rodziny Parafialnej;

Iza – 0 621  414 355 – informuje o pracy.

a) Potrzebna będzie niania znająca bardzo dobrze język francuski i angielski.

b) Pani do prowadzenia domu – na pół etatu