OGłOSZENIA.NICEA.25.12.2011

Boże Narodzenie

W ostatni dzień Starego Roku podziękujmy Bogu za dobro otrzymane w ciągu 365 dni. Wyrazem tego niech będzie Msza Św. dziękczynna. Kaplica na Garibaldi -18.00

Dziękujemy;

* Rodzinie Państwa Rusak za posprzątanie kaplicy.

* Panu Mirkowi za wymalowanie salki przy kościele.

* Państwu Bornter –  za ofiarowane dwie choinki do kościoła

* Zespołowi lektorów  – za przygotowanie czuwania modlitewnego  w wigilię.

Mamy zaproszenie przez Arcybiskupa Monaco na spotkanie emigrantów.

Będzie yto w niedzielę 15 stycznia w kościele Św. Dewoty. Msza jest o 10.30

Do Cole de Villefranche przyjedzie Ks. Andrzej z Laghet. Ja zaś chętnie Was zaprowadzę i zabiorę kilka osób. Parking przed kościołem zapewniony. Zachęcam, abyśmy tym razem pojechali na Mszę do Monaco. Niewiele mamy wspólnych wyjazdów. Jest okazja zobaczyć coś innego – skorzystajmy.

Z okazji Bożego Narodzenia życzę Ci Drogi Bracie i Droga Siostro, aby Jezus narodził się w Twoim sercu i tam czuł się dobrze. Niech panuje w naszych rodzinach i króluje w naszej Ojczyźnie. Niech wznieca radość i poczucie bezpieczeństwa. Niech Jego obecność napełnia nas łaską  i wszelką pomyślnością na cały rok 2012.